Dynamiczny i bezkompromisowy.

Całkowicie nowy i20 N nie idzie na żadne kompromisy. Jego sportowy wygląd zewnętrzny pasuje do wysokooktanowego silnika modelu, a jego wnętrze jest zoptymalizowane pod kątem maksymalnego komfortu i kontroli.

Stylistyka

Niezaprzeczalnie sportowy design.

Oparty na nowym języku projektowania Hyundaia Sensuous Sportiness, każdy szczegół nowego i20 N podkreśla jego osiągi. Aerodynamiczne linie nadają kształtu sylwetce, kształt lamp podkreśla agresywny charakter, a duży wydech współgra z potężnym dźwiękiem silnika. Model jest dostępny w siedmiu kolorach nadwozia i kontrastujący dach w kolorze Phantom Black Pearl.

360°

0%

  Wzorowany na samochodzie rajdowym WRC.

  Najnowszy sportowy model Hyundai i20 N został zbudowany do jazdy na torach wyścigowych i był inspirowany rajdowym modelem i20 WRC. Ma taką samą sylwetkę i wiele cech tego modelu, ale jest stylizowany tak, aby wyglądał dobrze zarówno na torze, jak i poza nim.
  The front grille on the all-new Hyundai i20 N.

  Przedni grill.

  Szeroka osłona chłodnicy z logo N posiada wyjątkowy wzór inspirowany flagą w szachownicę. Dół przedniego zderzaka zdobi listwa w kolorze Tomato Red podkreślająca dynamiczny design i gotowość nowego i20 N do jazdy na torach wyścigowych.
  Tomato Red accent marks wrap around the lower exterior of the all-new Hyundai i20 N.

  Czerwone akcenty.

  Konrastujące akcenty pod wlotem powietrza, na bocznych osłonach i na tylnym zderzaku podkreślają sportowy charakter modelu i20 N.

  7 kolorów lakieru.

  Wybierz jeden z siedmiu różnych kolorów nadwozia dostępnych dla modelu i20 N. Wszystkie kolory posiadają kontrastujące akcenty w kolorze Tomato Red, dodając jeszcze bardziej sportowego charakteru. 

  Wybierz swój kolor.

  The 18” alloy wheels on the all-new Hyundai i20 N.

  18-calowe felgi aluminiowe.

  Sportowy charakter jest dodatkowo podkreślony przez specjalnie zaprojektowane 18-calowe felgi aluminiowe z szarym matowym wykończeniem oraz oponami Pirelli P Zero.

  Zaciski hamulcowe N.

  Wysokowydajne hamulce wyróżniają się większymi przednimi tarczami i kontrasrującym kolorem zacisków z logo N.

  Wnętrze

  Przestrzeń do wyczynowej jazdy.

  Rozsiądź się w sportowych fotelach, zapnij pasy i oprzyj stopy na metalowych pedałach: wszystko we wnętrzu nowego i20 N oferuje przestrzeń do sportowej jazdy.

  The 10.25“ digital cluster inside of the all-new Hyundai i20 N.

  System multimedialny z ekranem 10,25"

  System wyświetla dane dotyczące jazdy, w tym: prędkość, moment obrotowy, ciśnienie turbodoładowania i przeciążenie, a także licznik czasu okrążenia i przyspieszenia.

  Zestaw wskaźników 10,25’’

  Wskaźnik zmiany biegów znajdujący się w cyfrowym zestawie wskaźników pokazuje, kiedy należy zmienić biegi, aby uzyskać optymalne osiągi podczas jazdy po torze wyścigowym.

  Czarna podsufitka.

  Wewnątrz kokpitu nowy i20 N jest wyposażony w stylową, całkowicie czarną podsufitkę.