Kontakt

Wybierz salon

Auto Ring

ul. Lwowska 187

33-100 Tarnów

Zobacz więcej

Auto Ring

ul. Lwowska 187

33-100 Tarnów

Usługi
Salon, Serwis, LPG Serwis, Dezynfekcja O3, Dostawa Door-to-Door, Samochody elektryczne, Części i akcesoria,
Godziny otwarcia
pn.-pt.: 8:00 - 18:00
sobota: 8:00 - 14:00
Telefon

14 626 96 26

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami

SALON SPRZEDAŻY

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Rafał Nowak

Kierownik sprzedaży

tel. 602416305
e-mail: rnowak@autoring.pl

Piotr Kamiński

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 602416457
e-mail: pkaminski@autoring.pl

Damian Warzecha

Specjalista ds. sprzedaży

tel. 602416309
e-mail: dwarzecha@autoring.pl

SERWIS

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Artur Reczko

Kierownik serwisu

tel. 602416306
e-mail: areczko@autoring.pl

Bogdan Janczak

Doradca serwisowy

tel. 602416310
e-mail: bjanczak@autoring.pl

Henryk Sitarz

Doradca serwisowy

tel. 602416308
e-mail: hsitarz@autoring.pl

AKCESORIA

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Jacek Pochroń

Konsultant sprzedaży części i akcesoriów

tel. (14)6269800
e-mail: jpochron@autoring.pl

Lucjan Dziuk

Konsultant sprzedaży części i akcesoriów

tel. 889193739
e-mail: ldziuk@autoring.pl

DZIAŁ UBEZPIECZEŃ

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Anna Krakowska-Kapustka

Konsultant sprzedaży ubezpieczeń

tel. 889193732
e-mail: ubezpieczenia@autoring.pl

LIKWIDACJA SZKÓD

 

pn.-pt.: 8:00 - 18:00

sobota: 8:00 - 14:00

 

Krzysztof Pazgan

Doradca techniczny

tel. 602416456
e-mail: kpazgan@autoring.pl