Nowy i30 N Line.

Wejdź na wyższy poziom sportowych doznań. Wyjątkowa wersja wyposażenia N Line to ekskluzywne elementy stylistyczne i dynamiczna jazda inspirowana sportowym modelem Hyundai i30 N.

Zalety

Robi wrażenie z każdej strony.

Posiada elementy wyglądu zewnętrznego i wewnętrznego wprost z i30 N.

Stylistyka

Śmiały nowy wygląd.

i30 N Line w nowej odsłonie z szerszym grillem oraz z odnowionym przednim i tylnym zderzakiem ma jeszcze odważniejszy, mocniejszy i bardziej energiczny wygląd. Czerpiący inspirację z konstrukcji odrzutowców, szeroki grill dominuje w obszarze przedniego zderzaka. W bocznych wlotach powietrza znajdują się ruchome skrzydełka, które poprawiają właściwości aerodynamiczne. Nowy tylny zderzak podkreśla dynamiczny charakter N Line.

Widok nowego Hyundaia i30 N Line jadącego na ulicy

Nowy i30 N Line. Odważniejszy przód.

Dolna środkowa część grilla i30 N Line została powiększona i dominuje w obszarze zderzaka. Do mocnej sylwetki pasują nowe reflektory.

Nowy Hyundai i30 N Line jadący w stronę mostu

Nowy i30 N Line. Dynamiczny tylny zderzak.

Szerokie dyfuzory dodają sportowego charakteru, a przesunięte światła przeciwmgielne przenoszą wizualny środek ciężkości pojazdu bliżej podłoża.

Wnętrze

Gotowe do jazdy pełnej emocji.

Od razu gdy zajmiesz miejsce w kabinie nowego i30 N Line, zechcesz chwycić sportową kierownicę i postawić stopy na metalowych pedałach.

Kierownica N Line w nowym Hyundaiu i30 N Line

Skórzane wykończenie kierownicy N Line.

Kierownica N Line łączy komfort i pełną kontrolę z elegancją perforowanej skóry.

Sportowe fotele N Line z czerwonym wykończeniem

Sportowe fotele N Line.

Efektowne sportowe fotele N Line zapewniają idealną pozycję za kierownicą i wygodę dzięki elektrycznej regulacji podparcia lędźwiowego i rozsuwanym siedziskom.

Dowiedz się więcej o nowym i30.