Technologia zmieniająca gry.

Elegancko łącząc niesamowite osiągi ze znakomitym zestawem inteligentnych technologii i zapewniając zasięg do 614 km, ten w pełni elektryczny sedan zmienia zasady gry. Został stworzony, aby zabrać Cię dalej – dzięki szybszemu ładowaniu i bardziej opływowej sylwetce.

Wygoda

Komfortowa podróż w połączeniu z wyjątkową mocą.

Dzięki szerokiej gamie zaawansowanych technologicznie funkcji zapewniających wygodę, IONIQ 6 na nowo definiuje mobilność. Jego innowacyjna funkcja V2L pomaga wspierać zrównoważony styl życia w zakresie mobilności elektrycznej – umożliwiając swobodne korzystanie lub ładowanie dowolnych urządzeń elektrycznych, takich jak rowery elektryczne, skutery lub sprzęt kempingowy.

On board charger panel used to power any device or electrical equipment of the Hyundai IONIQ 6.

Ładuj z wnętrza samochodu.

Możesz zasilać dowolne urządzenie lub ładować sprzęt elektryczny do 3,6 kW za pomocą wbudowanego gniazdka 230 V i technologii Vehicle-to-Load (V2L).
Lady charging a laptop via the exterior Vehicle-to-Load technology of the Hyundai IONIQ 6.

Lub ładuj z dowolnego miejsca.

Dzięki konwerterowi, który podłącza się do dwukierunkowego zewnętrznego portu ładowania, możesz zasilać urządzenia o mocy do 3,6 kW nawet wtedy, gdy pojazd jest wyłączony.

Inteligentny system świateł.

Inteligentny system świateł wyposażony w technologię Matrix Beam LED i parametryczne światła do jazdy dziennej, automatycznie dostosowuje się do sytuacji na drodze, maksymalizując wykorzystanie świateł drogowych bez ryzyka oślepiania nadjeżdżających kierowców.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Front Lighting System of the Hyundai IONIQ 6.

  Matrycowa dioda LED z systemem IFS.

  Zobacz więcej i nie oślepiaj innych uczestników drogi. Inteligentny system świateł IONIQ 6 to matrycowa dioda LED, która jest bardziej wydajna niż tradycyjne reflektory LED MFR. 

 1. 1
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Front Lighting System of the Hyundai IONIQ 6.

  32 moduły LED.

  Aby zapewnić bezpieczną jazdę nocą, system IFS jest wyposażony w 32 moduły LED, które umożliwiają automatyczne włączanie lub wyłączanie tylko części świateł drogowych. Gdy system wykryje pojazd nadjeżdżający z przeciwka, aby nie oślepiać innych uczestników drogi.
 1. 1
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. LED technology showing maximum illumination of the left lamp and right lamp of the Hyundai IONIQ 6 

  Brak pojazu z przodu.

  Gdy nie zostaną wykryte żadne inne pojazdy, technologia Matrix Beam LED zapewnia maksymalne oświetlenie całego pola widzenia.

 2. LED showing maximum illumination of the left lamp and reduced on the right of the Hyundai IONIQ 6. 

  1 pojazd z przodu.

  Gdy pojedynczy pojazd zostanie wykryty bezpośrednio z przodu, system zmniejsza oświetlenie w wyznaczonym obszarze, ale nadal silnie oświetla lewą i prawą stronę tego pojazdu.

 3. LED technology showing reduced illumination on the lanes of the Hyundai IONIQ 6.

  Kilka pojazdów z przodu.

  Jeśli z przodu zostanie wykrytych kilka pojazdów, system zmniejsza oświetlenie obszarów, na których znajdują się inne samochody.

 1. 1
 2. 2
 3. 3

Jazda i parkowanie.

Przydatne funkcje, które sprawiają, że jazda i parkowanie staną sie łatwiejsze i wygodniejsze.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Digital side mirror of the Hyundai IONIQ 6.

  Cyfrowe lusterka boczne (DSM).

  Innowacyjne cyfrowe lusterka boczne zapewniają wyraźny widok tego, co dzieje się po obu stronach pojazdu – nawet w złych warunkach pogodowych. Zapewniają szerszy kąt widzenia w porównaniu z tradycyjnymi lusterkami, dzięki czemu możesz zobaczyć więcej. Widoki z boku są wyświetlane na dwóch ekranach płynnie zintegrowanych z deską rozdzielczą.

 1. 1
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Head-up display on the left side of the Hyundai IONIQ 6 projecting 58km. 

  Wyświetlacz head-up (HUD).

  Ten wysokowydajny wyświetlacz przezierny poprowadzi Cię bezpiecznie przez świat, wyświetlając wirtualne informacje, takie jak wskazówki lub ostrzeżenia, bezpośrednio na linii wzroku.

 1. 1
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Asystent zdalnego parkowania (RSPA 2).

  Ciasne miejsca parkingowe – teraz to proste! Po naciśnięciu przycisku na inteligentnym kluczyku, IONIQ 6 może zdalnie zaparkować w kilku scenariuszach parkowania, takich jak parkowanie równoległe, parkowanie po przekątnej i parkowanie prostopadłe, a także samodzielnie wjeżdżać z powrotem na miejsce parkingowe i wyjeżdżać z niego, gdy znajdujesz się poza pojazdem. 

 1. 1
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Surround view monitor of the Hyundai IONIQ 6 showing where to park a car.

  Monitorowanie widoku otoczenia.

  Ciasny garaż? Mała myjnia samochodowa? Nie ma problemu. Monitor widoku przestrzennego w IONIQ 6 sprawia, że manewrowanie w ograniczonej przestrzeni jest łatwe i bezpieczniejsze.

 1. 1
Temperature panel with 21c and number 8 below on the right. 21c on the left of the Hyundai IONIQ 6.

Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa.

Wszyscy mogą być zadowoleni. Zarówno kierowca, jak i pasażer z przodu mogą indywidualnie ustawić preferowaną temperaturę. Wystarczy ustawić wartość, a system zajmie się resztą.
image of the buttons used to adjust the front seats in 8 ways

Regulowane fotele relaksacyjne.

Odchyl się i zrelaksuj. Przednie fotele można regulować w 8 kierunkach i rozłożyć na płasko, aby uciąć sobie szybką drzemkę.

Interaktywna kierownica LED.

Interaktywna kierownica jest wyposażona w cztery pikselowe diody LED, umożliwia łatwą komunikację między kierowcą a pojazdem, od powitania w pojeździe po wyświetlanie trybu jazdy i sygnalizowanie stanu różnych systemów pojazdu.

Pojemna przestrzeń bagażowa.

IONIQ 6 to czterodrzwiowy, w pełni elektryczny sedan, który nadal zapewnia miejsce do przechowywania bagażu. Zabierz ze sobą wszystkie rzeczy, których potrzebujesz, aby weekendowy wypad lub wakacyjna podróż były niezapomnianym czasem.
45 litres front cargo space and 401 litres rear cargo space of the Hyundai IONIQ 6.

Bagażnik z przodu i z tyłu.

Zajęliśmy miejsce, w którym normalnie znajdowałby się silnik benzynowy i zyskaliśmy dodatkowe miejsce na Twoje rzeczy. Drugi bagażnik z przodu zapewnia do 45 litrów dodatkowej przestrzeni ładunkowej.

Tylny bagażnik.

Tylna pokrywa bagażnika otwiera się do góry, zapewniając dostęp do obszernej przestrzeni bagażowej o pojemności 401 litrów. Tylne siedzenia można złożyć w stosunku 60:40 lub zupełnie na płasko podczas przewożenia dłuższych przedmiotów.

Łączność

Poziom łączności, którego oczekujesz.

IONIQ 6 jest wyposażony w szeroką gamę intuicyjnych inteligentnych technologii, dzięki którym życie w środku jest tak połączone, jak tylko chcesz. Najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak Bluelink®, pozwalają sterować samochodem za pomocą smartfona lub za pomocą głosu. Do systemu nawigacyjnego dołączona jest także bezpłatna pięcioletnia subskrypcja usług LIVE firmy Hyundai.

Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. The fully digital 12.3” cluster display inside of the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

  Cyfrowy zestaw wskaźników 12,3”.

  W pełni cyfrowy wyświetlacz 12,3” wyświetla najważniejsze informacje, takie jak prędkość i stan naładowania akumulatora, tam, gdzie jest to najlepiej widoczne: z przodu i na środku.
 2. The 12.3” infotainment touchscreen inside of the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

  Centralny ekran dotykowy 12.3”.

  Centralny ekran dotykowy 12,3" zapewnia łatwy dostęp do systemu informacyjno-rozrywkowego oraz wszystkich funkcji łączności i klimatyzacji. Elementy sterujące są dotykowe, aby uzyskać czysty, nowoczesny wygląd.
 3. The electric vehicle route planner screen inside of the Hyundai IONIQ 6 .

  Planowanie trasy i ładowania.

  Ciesz się spokojem, zawsze wiedząc, gdzie jest następna ładowarka. Wprowadź miejsce docelowe, a nawigacja automatycznie zasugeruje punkty ładowania na trasie.
 4. The BOSE premium sound system in the Hyundai IONIQ 5 electric midsize CUV.

  System Premium Audio BOSE.

  Zanurz się w świecie doskonałego dźwięku dzięki 8 wysokowydajnym głośnikom optymalnie dostrojonym, aby zapewnić rewelacyjne wrażenia dźwiękowe.
 5. Bluetooth symbol of the Hyundai IONIQ 6.

  Parowanie kilku urządzeń Bluetooth.

  Możesz podłączyć jednocześnie aż dwa dwa urządzenia Bluetooth, aby łatwo i szybko zmienić atmosferę.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. High-speed wireless charger port in the centre console charging a phone on the Hyundai IONIQ 6.

   Ładowanie bezprzewodowe.

   Port szybkiej ładowarki bezprzewodowej, znajdujący się w konsoli środkowej, jest wyposażony w funkcję chłodzenia, która zapobiega przegrzaniu smartfona, co zwiększa bezpieczeństwo.

  2. Power outlet with 3 usb chargers in the front inside the Hyundai IONIQ 6.

   Porty USB z przodu i z tyłu.

   Wyposażony w gniazdo zasilania 12 V i 2 ładowarki USB z przodu, w tym jedna z obsługą danych. Z tyłu znajdują się 2 porty USB do ładowania.

  3. SOS button in red at the top of the Hyundai IONIQ 6.

   Funkcja eCall.

   Automatycznie wzywa służby ratunkowe, jeśli ulegniesz wypadkowi i zadziałają poduszki powietrzne. Lub naciśnij przycisk SOS, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach w dowolnym momencie, 365 dni w roku.

   Usługi łączności Bluelink®

   Niezależnie czy jesteś tuż przed w trakcie, czy po jeździe Twoim Hyundaiem, Bluelink sprawia, że jesteś cały czas połączony z samochodem. Dostęp do Bluelink możliwy jest przez ekran dotykowy w samochodzie oraz przez aplikację mobilną.
   Hyundai Bluelink® Connected Car Services app displayed on a smartphone.

   Over the Air (OTA)

   Dzisiejsze pojazdy to ruchome komputery. Dlatego, aby zapewnić aktualność ich działania bez konieczności odwiedzania dealera, wprowadziliśmy technologię bezprzewodowego (przez Internet) wysyłania i instalowania aktualizacji oprogramowania w samochodach – w ten sam sposób, w jaki uzyskują je komputery i smartfony.

   Bezpieczeństwo

   Najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy.

   Ciesz się maksymalnym bezpieczeństwem i wygodą dzięki najwyższemu poziomowi bezpieczeństwa i funkcjom wspomagania kierowcy w gamie Hyundai. Dzięki Hyundai Smart Sense, naszemu najnowocześniejszemu, zaawansowanemu systemowi wspomagania kierowcy, IONIQ 6 został wyposażony w najnowsze funkcje bezpieczeństwa i wspomagania prowadzenia, które zapewniają Ci spokój ducha.

   5 gwiazdek w teście bezpieczeństwa EURO NCAP.

   IONIQ 6 otrzymał najwyższą ocenę od niezależnej organizacji zajmującej się oceną bezpieczeństwa pojazdów, European New Car Assessment Program (EURO NCAP).
    The interior of the Hyundai IONIQ 6 four-door all eletric sedan.

   Autonomiczna jazda na poziomie 2.

   Asystent jazdy autostradowej (HDA 2) zapewnia autonomiczną jazdę poziomu 2, kontrolując prędkość i odległość oraz pomagając podczas zmiany pasa ruchu.
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. A person sitting at the back sit looking outside of the Hyundai IONIQ 6.

    Asystent bezpiecznego wysiadania (SEA).

    Ta praktyczna funkcja zapobiega wypadkom, wykrywając pojazdy zbliżające się od tyłu i tymczasowo blokując tylne drzwi, dzięki czemu pasażerowie mogą opuścić samochód tylko wtedy, gdy jest to bezpieczne.

   2. Enhanced safety with 7-airbags inside of the Hyundai IONIQ 6 electric sedan.

    System 7 poduszek bezpieczeństwa.

    Ciesz się większym spokojem i bezpieczeństwem dzięki 7 poduszkom powietrznym, w tym centralnej bocznej poduszce powietrznej fotela kierowcy, aby zmniejszyć obrażenia głowy spowodowane zderzeniami pasażerów.

   3. The Blind-Spot View Monitor (BVM) of the Hyundai IONIQ 6 electric sedan.

    Widok z martwego pola (BVM).

    Teraz możesz zobaczyć co się dzieje z tyłu, po lewej i prawej stronie pojazdu, na ekranie cyfrowych zegarów. Kamery są aktywowane za pomocą kierunkowskazu podczas zmiany pasa ruchu.

    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. Asystent unikania kolizji czołowych (FCA 2)

     Wykrywając drogę przed pojazdem za pomocą radaru i kamery, system FCA automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie samochodu poprzedzającego lub pieszych i rowerzystów na drodze.

    2. Asystent monitorowania martwego pola (BCA).

     Wykorzystując dwa czujniki radarowe w dolnej części tylnego zderzaka, system ostrzega o ruchu drogowym w martwym polu. Jeśli w takiej sytuacji włączysz kierunkowskaz, wyemituje on alarm dźwiękowy i zahamuje, aby zapobiec kolizji.

    3. Asystent ostrzegania o ruchu poprzecznym (RCCA).

     Podczas cofania z obszarów o słabej widoczności system nie tylko ostrzega o zbliżaniu się pojazdów z boku, ale także automatycznie uruchamia hamulce.

    4. Asystent unikania kolizji parkingowych z tyłu, czołowych i bocznych (PCA).

     Jeśli przeszkoda zostanie wykryta przez kamerę cofania lub tylne czujniki ultradźwiękowe, PCA wyświetli ostrzeżenie i w razie potrzeby uruchomi hamulce.

    5. Asystent utrzymywania pasa ruchu (LKA).

     Wykorzystuje przednią kamerę do monitorowania linii drogi. W przypadku niezamierzonego zjechania z pasa ruchu ostrzeże Cię i może zastosować przeciwny moment obrotowy, aby skierować samochód z powrotem na pas ruchu.

    6. Inteligentny tempomat z funkcją Stop&Go (SCC z S&G).

     Większe bezpieczeństwo i mniej stresu. Utrzymuje zadaną odległość od poprzedzającego pojazdu, automatycznie zmniejszając lub zwiększając prędkość do ustawionego limitu.

    7. Inteligentny asystent ostrzegania o ograniczeniach prędkości (ISLA).

     Ta półautonomiczna funkcja jazdy rozpoznaje znaki drogowe i dostosowuje prędkość pojazdu do ograniczenia prędkości (jeśli jest aktywna).

    8. Inteligentny tempomat bazujący na nawigacji (NSCC).

     Wykorzystuje najnowocześniejszy system nawigacji do przewidywania nadchodzących zakrętów lub prostych na autostradach i dostosowuje prędkość w celu zapewnienia bezpieczniejszej jazdy.

    9. Asystent monitorowania poziomu uwagi kierowcy (DAW).

     Monitoruje poziom uwagi kierowcy podczas jazdy. Ostrzega o wykryciu oznak zmęczenia kierowcy i w razie potrzeby zaleca odpoczynek.

    10. Asystent zdalnego parkowania (RSPA 2).

     IONIQ 6 może zdalnie zaparkować w kilku scenariuszach parkowania, takich jak parkowanie równoległe, parkowanie po przekątnej i parkowanie prostopadłe, a także samodzielnie wjeżdżać z powrotem na miejsce parkingowe i wyjeżdżać z niego, gdy znajdujesz się poza pojazdem.

    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    6. 6
    7. 7
    8. 8
    9. 9
    10. 10

     
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. 1
    2. 2
    3. 3