Nowy wygląd elektrycznego bestsellera.

Zawsze odważny i naprawdę jedyny w swoim rodzaju, nowy Hyundai KONA Electric przeszedł teraz gruntowne przeprojektowanie, z eleganckimi i bardziej wyrafinowanymi liniami, które dodatkowo wzmacniają jego wyjątkowo pewny siebie wygląd - odróżniając go od innych SUV-ów w tej klasie.

Stylistyka

Elegancko wyrzeźbiony styl SUV-a.

Smuklejszy i bardziej wyrafinowany, wyjątkowy, pewny siebie projekt nowej KONA Electric zyskał jeszcze bardziej opływowy, atletyczny wygląd - zachowując jednocześnie jego pełen przygód charakter SUV-a.Nowy projekt charakteryzuje się gładkimi, aerodynamicznymi kształtami i wyrzeźbionymi liniami, które harmonijnie łączą się z nadkolami w kolorze nadwozia i nowymi 17-calowymi kołami.

360°

0%
  Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
  1. The new Hyundai Kona Electric with its unique closed grille set.

   Płynna aerodynamiczna konstrukcja.

   Czysty, płynny przód nie przypomina niczego innego na drodze. Wyjątkowa, zamknięta kratka nadaje ton eleganckim liniom, które zapewniają optymalną aerodynamikę.
  2. Front view of the new Hyundai Kona Electric with its sharp Daylight Running Lights.

   Z przodu.

   Przyciągająca wzrok, zamknięta osłona chłodnicy łączy się z charakterystycznymi nowymi reflektorami LED i ostrzejszymi światłami do jazdy dziennej rozciągającymi się elegancko po bokach.
  3. Side view of the new Hyundai Kona Electric compact SUV with its sporty silhouette.

   Z profilu.

   Sportową sylwetkę podkreśla wizualne połączenie przetłoczeń z ostrzejszym, czystszym i bardziej harmonijnym przodem.
  4. Rear view of the new Hyundai Kona Electric with its new rear bumper and skid plate.

   Z tyłu.

   Elegancki, aerodynamiczny motyw stylistyczny można również znaleźć w nowym tylnym zderzaku i osłonie zderzaka, podkreślonych smukłymi tylnymi światłami LED o nowym, dynamicznym wyglądzie.

   Twój samochód. Twoje kolory.

   Hyundai KONA Electric pozwala łączyć i dopasowywać kolory nadwozia i dachu, aby pasował do Twojego osobistego stylu. Teraz dostępnych jest 10 różnych kolorów lakieru oraz opcjonalny dwukolorowy dach w 2 kolorach Phantom Black lub Chalk White, a to daje Ci możliwość wybierać spośród aż 16 kombinacji kolorystycznych. Dzięki temu możesz dodatkowo dostosować wygląd tak, aby stworzyć samochód idealnie dopasowany do Twojego stylu.

   Wnętrze

   Pojemny, połączony i wszechstronny.

   Pojemny i wszechstronny Hyundai KONA Electric nie idzie na kompromisy w zakresie przestrzeni. Usiądź i zrelaksuj się, we przestronnym wnętrzu wnętrzu znajdzie się odpowiednia przestrzeń dla pięciu pasażerów. To dbałość o szczegóły sprawia, że jest tak wyjątkowy. Odkryj najwyższy poziom komfortu dzięki wysokiej jakości materiałom, które zapewniają zmysłowy i wyrafinowany wygląd.

   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. The brilliant 10.25" cluster of the new Hyundai Kona Electric in the eco mode.

    Zestaw wskaźników 10,25 ”

    Aby uzyskać jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie wygląd kokpitu, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników 10,25 ”wyświetla najważniejsze informacje dotyczące elektrycznego układu napędowego, takie jak aktualny stan naładowania akumulatora, a także aktualny poziom zużycia energii.

   1. 1
   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. Centralny ekran dotykowy 10,25"

    Cyfrowy ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia łatwy dostęp do funkcji samochodu, systemu informacyjno-rozrywkowego oraz nawigacji. Możesz także podłączyć swojego smartfona i korzystać z ulubionych aplikacji i słuchać muzyki.

   1. 1
   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. The drive modes comfort, sports and cube of the new Hyundai Kona Electric.

    Dopasuj tryb jazdy do swojego nastroju.

    Przełączaj tryby jazdy odpowiednio do warunków i swojego nastroju. Możesz natychmiast dostosować dynamikę jazdy swojego Hyundaia KONA Electric za pomocą jednego przycisku. Kolorystyka wyświetlacza zmienia się w zależności od wybranego trybu jazdy: Comfort, Eco lub Sport. 

   1. 1

   Świeże kolory wnętrza.

   Hyundai KONA Electric jest dostępny z dwoma wesjami kolorystycznymi wykończenia wnetrza: w pełni czarne lub dwukolorowe szare. Możesz także zdecydować czy fotele mają być pokryte tapicerka materiałową czy skórzaną. 
   The interior of the new Hyundai Kona Electric in the black one-tone.

   Czarna tapicerka.

   W przypadku siedzeń z czarnej tkaniny, inspirowane industrialem słoje podkreślają drobno przędzioną liniową tapicerkę siedzeń. Dostępna jest również wersja z pełnej skóry perforowanej.
   The interior of the new Hyundai Kona Electric in the grey two-tone.

   Szara tapicerka.

   Wersja z jasnoszarym, dwukolorowym wnętrzem jest wyposażona w pełni skórzane fotele. 
   Video controls message for mobile devices Video controls message for desktop devices Last slide message
   1. 1
   2. 2
   3. 3