Bezpieczeństwo, łączność i wydajność.

Oferując jeden z najbardziej wszechstronnych pakietów bezpieczeństwa i łączności w swojej klasie, nowy i10 stanowi najlepszy przykład tego, co potrafi zgrabny samochód miejski.

Łączność

Hyundai Bluelink®

Steruj swoim samochodem za pomocą smartfona – lub za pomocą głosu. Usługi Bluelink® zapewniają bezproblemową łączność z rozpoznawaniem głosu online i funkcjami, dzięki którym jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza. Bezpłatna 3-letnia subskrypcja usług Hyundai LIVE jest dołączona do 8-calowego systemu nawigacji, w tym 2 bezpłatne aktualizacje map OTA i oprogramowania informacyjno-rozrywkowego rocznie. Korzystaj z dostępu do informacji o ruchu drogowym, pogodzie i POI w czasie rzeczywistym, a nawet ostrzeżeń o fotoradarach tam, gdzie jest to dozwolone przez prawo.
The Hyundai Bluelink® Connected Car Services app compatible with the i10.

Usługi łączności Bluelink®

Niezależnie czy jesteś tuż przed, w trakcie, czy już po jeździe Twoim Hyundaiem, system Bluelink® sprawia, że jesteś cały czas połączony z samochodem. Dostęp do Bluelink® możliwy jest przez ekran dotykowy w samochodzie oraz przez aplikację mobilną w Twoim smartfonie.

Over the Air (OTA)

Dzisiejsze pojazdy to ruchome komputery. Dlatego, aby zapewnić aktualność ich działania bez konieczności odwiedzania dealera, wprowadziliśmy technologię bezprzewodowego (przez Internet) wysyłania i instalowania aktualizacji oprogramowania w samochodach – w ten sam sposób, w jaki uzyskują je komputery i smartfony.

Osiągi

Wydajne jednostki napędowe.

Do wyboru są dwa silniki benzynowe: 3-cylindrowy silnik o pojemności 1.0 litra o mocy 67 KM i momencie obrotowym 96 Nm oraz 4-cylindrowy silnik o pojemności 1.2 litra o mocy 84 KM i momencie obrotowym 118 Nm.  Mocniejszy silnik oferowany jest również ze skrzynią zautomatyzowaną.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. The 1.0 Litre Mpi petrol engine of the Hyundai i10 with an Idle Stop and Go to lower CO2 emissions.

  Silnik 1.0 MPI.

  Trzycylindrowy silnik benzynowy z wielopunktowym wtryskiem paliwa jest standardowo wyposażony w system start/stop. Automatycznie wyłącza silnik, gdy samochód się zatrzymuje, dzięki czemu możesz cieszyć się niższym zużyciem paliwa i niższą emisją CO2. Do wyboru pięciobiegowa zautomatyzowana manualna skrzynia biegów lub 5-biegowa manualna skrzynia biegów.
 1. 1
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. The 1.2 Litre Mpi petrol engine of the Hyundai i10 with an Idle Stop and Go to lower CO2 emissions.

  Silnik 1.2 MPI.

  Czterocylindrowy silnik benzynowy z wielopunktowym wtryskiem paliwa jest standardowo wyposażony w system start/stop. Automatycznie wyłącza silnik, gdy samochód się zatrzymuje, dzięki czemu możesz cieszyć się niższym zużyciem paliwa i niższą emisją CO2. Do wyboru pięciobiegowa zautomatyzowana manualna skrzynia biegów lub 5-biegowa manualna skrzynia biegów.

   

 1. 1
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Silnik 1.0 T-GDI.

  Dostępny w i10 N Line 3-cylindrowy silnik T-GDI osiąga moc maksymalną 100 KM przy 4500 obr./min. Nowoczesna jednostka zapewnia lepsze osiągi, pozwalając na dynamiczne przemieszczanie się nie tylko w dużych miastach.
 1. 1
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. The better fuel efficiency of the Hyundai i10.

  Efektywność paliwowa.

  Ciesz się zmniejszonym zużyciem paliwa dzięki elektronicznie zoptymalizowanym punktom zmiany biegów i wysokiej sprawności mechanicznej.

 2. The Hyundai i10 doing the shifting for you thanks to automatic shifting.

  Wygoda i komfort.

  Zmianą biegów wykonywana jest automatycznie, więc nie będziesz miał już więcej kłopotów związanych z ciągłym naciskaniem pedału sprzęgła i zmianą biegów w ruchu ulicznym.

 3. Manual shift lets you shift manually without having to use the clutch in the Hyundai i10.

  Jedź tak, jak lubisz.

  Masz ochotę przejąć kontrolę i samodzielnie zmieniać biegi? Żaden problem – tryb ręcznej zmiany biegów pozwala wybrać indywidualny styl jazdy.

  5AMT.

  5-biegowa zautomatyzowana manualna skrzynia biegów (AMT) zmienia biegi za Ciebie, zapewniając łatwą i relaksującą jazdę jak automatyczna skrzynia biegów, ale z wyższą wydajnością. 
  The smooth-shifting 5-speed manual transmission in the Hyundai i10.

  5MT.

  Płynnie działająca 5-biegowa manualna skrzynia biegów (MT) została zaprojektowana z myślą o szybkiej i precyzyjnej zmianie biegów.

  Lepsza oszczędność paliwa dzięki ERS.

  System Odzyskiwania Energii (ERS) wychwytuje energię kinetyczną wytwarzaną podczas jazdy i zasila nią Twój samochód. Gdy zdejmiesz nogę z pedału gazu i wrzucisz bieg, system przekształca energię kinetyczną w energię elektryczną i przechowuje ją w akumulatorze. Podczas przyspieszania, system ERS wykorzystuje tę zmagazynowaną energię do zasilania układów elektrycznych samochodu, zmniejszając obciążenie silnika i zwiększając oszczędność paliwa.
  The Energy Regeneration System (ERS) in the Hyundai i10 capturing kinetic energy for your usage.

  Wygoda

  Żyj pełnią życia.

  Przestronny i uniwersalny samochód miejski jest gotowy na trudy codziennego życia w metropolii. Niezależnie od tego, czy chcesz zrobić duże zakupy, czy spakować bagaże na weekendowy wypad, Hyundai i10 oferuje mnóstwo przestrzeni ładunkowej i elastyczność, dzięki której możesz żyć pełnią życia. Docenisz także wiele sprytnych funkcji zapewniających wygodę oraz ustawny, praktyczny bagażnik, który należy do najbardziej pojemnych w tym segmencie. 
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. The rear view camera in the Hyundai i10 making driving backwards easy.

   Kamera cofania.

   Cofanie w końcu stanie się łatwiejsze. Po wrzuceniu wstecznego biegu na centralnym ekranie dokładnie zobaczysz wszystko, co znajduje się za samochodem. 
  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. The 8" touchscreen in the Hyundai i10 letting you enjoy great visibility and easy operation.
   1

   8'' ekran dotykowy.

   Duży 8-calowy ekran dotykowy pozwala cieszyć się doskonałą widocznością i łatwą obsługą funkcji samochodu, systemu informacyjno-rozrywkowego, nawigacji i informacjami o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym.
  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. The fully automated air conditioning setting the Hyundai i10's temperature to your preference.

   Automatyczna klimatyzacja.

   Dokładnie tak, jak lubisz. W pełni automatyczna klimatyzacja – wystarczy wybrać temperaturę, a system zadba o całą resztę.
  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. The Hyundai i10's practical and convient storage spaces to fit your busy life.

   Wiele schowków do przechowywania.

   Od otwartej półki nad schowkiem po większe kieszenie w drzwiach – w nowym i10 nie brakuje miejsca na przewożenie różnego rodzaju drobiazgów w kabinie.
  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. The Hyundai i10's eCall calls for help automatically in an emergency situation.

   Funkcja eCall.

   Nowy Hyundai i10 jest standardowo wyposażony w funkcję e-Call, która automatycznie powiadamia służby ratunkowe w razie wypadku i wyzwolenia poduszek powietrznych. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby wezwać pomoc w sytuacjach awaryjnych przez 24 godziny na dobę.
  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. The Hyundai i10 showing its roominess in the trunk.

   Pojemny bagażnik.

   Nowy i10 posiada jeden z największych w segmencie, 252-litrowy bagażnik. Można go również łatwo dopasować do swoich potrzeb poprzez szybkie złożenie tylnych siedzeń, aby uzyskać aż 1 050 litrów przestrzeni. 
  2. The surprising roominess in the backseat of the Hyundai i10.

   5-miejscowy w standardzie.

   Zaskakująco przestronny jak na samochód tej klasy, nowy i10 ma 5 miejsc w standardzie. Dzięki wydłużeniu rozstawowi osi, wszyscy pasażerowie mają wyjątkowo dużo przestrzeni w kabinie.
  3. The wireless charging pad in the center console of the Hyundai i10.

   Bezprzewodowe ładowanie.

   Bezstresowo naładuj swojego smartfona. Umieszczona w środkowej konsoli ładowarka indukcyjna umożliwia łatwe ładowanie smartfona z obsługą Qi bez podłączania kabli.
  4. A USB-C port in the center console of the Hyundai i10.

   Porty USB-C z przodu i z tyłu.

   Ciesz się szybkim ładowaniem i uniwersalną kompatybilnością portu USB-C z przodu i z tyłu. Z przodu znajduje się również port USB-A do przesyłania danych.

   Bezpieczeństwo

   Hyundai Smart Sense.

   Hyundai i10 jest wyposażony w najnowocześniejszy zaawansowany system wspomagania kierowcy, Hyundai SmartSense, dzięki czemu przoduje w segmencie wszechstronną technologią i gwarantuje jeszcze więcej bezpieczeństwa i spokoju ducha. Nowa kamera wielofunkcyjna obsługuje 4 systemy: System unikania zderzenia czołowego (FCA), Asystent świateł drogowych (HBA), Asystent pasa ruchu (LKA) i Monitorowanie poziomu uwagi kierowcy (DAW).
   The High Beam Assist (HBA) in the Hyundai i10.

   Asystent świateł drogowych (HBA).

   System HBA wykrywa samochody nadjeżdżające z naprzeciwka oraz jadące tym samym pasem ruchu. W razie potrzeby zmienia światła drogowe na mijania, aby nie oślepiać innych kierowców. Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy, system automatycznie znów włącza światła drogowe.
   	The cutting-edge Advanced Driver Assistance Systems and Hyundai Smart Sense in the Hyundai i10.

   System monitorowania tylnej kanapy (ROA).

   Funkcja monitorowania tylnej kanapy (ROA) przypomina kierowcy za pomocą komunikatu w zestawie wskaźników, jeśli tylne drzwi zostały otwarte przed podróżą – aby zapobiec pozostawieniu kogokolwiek lub czegokolwiek na tylnym siedzeniu.

    
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. 1
   2. 2
   3. 3