Duża radość w małym opakowaniu.

Przedstawiamy Hyundaia INSTER, najnowszy model w elektrycznej gamie Hyundai w Europie. Kompaktowy i niezwykle przestronny INSTER podnosi standardy w zakresie zasięgu na jednym ładowaniu. Podnosi poprzeczkę samochodom elektrycznym w swoim segmencie.

Stylistyka

Elektryczny samochód miejski o niewielkich rozmiarach i wszechstronności SUV-a.

Nowy INSTER wyróżnia się designem. Łączy w sobie sylwetkę SUV-a zachowując niewielkie rozmiary pozwalające na sprawne manewrowanie w mieście. Dzięki odważnym nadkolom, charakterystycznemu oświetleniu LED, stylistyce SUV-a i wyższemu prześwitowi – ten elektryczny samochód miejski wkrótce będzie przyciągał wzrok mieszkańców całej Europy.
Nowy Hyundai INSTER czyli mały samochód elektryczny z okrągłymi światłami LED do jazdy dziennej.

Odważna stylistyka SUV-a.

INSTER przyciąga wzrok odważnie zaprojektowanymi nadkolami, gładkimi, czystymi powierzchniami i mocną stylistyką SUV-a mimo niewielkich rozmiarów. Odważnie zarysowane zderzaki oraz osłony podwozia stanowią mocny akcent z przodu i z tyłu.
Mały samochód elektryczny Hyundai INSTER jadący na rogu miejskiej ulicy.

Wyróżniająca stylistyka świateł LED.

Charakter INSTER-a przejawia się w unikalnych światłach do jazdy dziennej LED oraz ukształtowanych jak piksele kierunkowskazach i tylnych światłach. To właśnie piksele są wspólnym elementem z innymi modelami elektrycznymi Hyundai.
Nowy mały samochód elektryczny Hyundai INSTER pokazany z boku i przodu.

INSTER wybija się znacznie ponad swoją kategorię charakterystycznym designem i wnętrzem, które maksymalizuje jego potencjał w ekscytujący, zorientowany na klienta sposób. Dzięki INSTER na nowo definiujemy, co to znaczy prowadzić sub-kompaktowy samochód elektryczny.

- Simon Loasby, Senior Vice President and Head of the Hyundai Design Center. -

Widok szczegółowy na pikselowe oświetlenie LED nowego małego samochodu elektrycznego Hyundai INSTER.

Wnętrze

Przestrzeń i funkcjonalność.

Dzięki swoim wymiarom INSTER plasuje się pomiędzy tradycyjnymi samochodami miejskimi segmentu A a większymi modelami segmentu B. Zapewnia to zwrotność i wyższą pozycję za kierownicą, jakich można oczekiwać od małego SUV-a, ale jednocześnie daje większą funkcjonalność i elastyczność dzięki bardziej przestronnemu wnętrzu i większej przestrzeni bagażowej. 
Wnętrze małego samochodu elektrycznego Hyundai INSTER z cyfrowym zestawem wskaźników i ekranem dotykowym systemu multimediów.

Zestaw wskaźników i ekran multimediów 10,25 cala.

W eleganckim wnętrzu INSTER zapewnia udoskonaloną technologię i wygodę dzięki doskonałemu cyfrowemu zestawowi wskaźników o przekątnej 10,25 cala i dotykowemu ekranowi nawigacji i multimediów o tej samej przekątnej.
Konsola środkowa z ładowaniem bezprzewodowym w małym samochodzie elektrycznym Hyundaiu INSTER.

Bezprzewodowe ładowanie w kompaktowej konsoli centralnej.

Bezprzewodowa stacja ładująca jest zintegrowana z kompaktową konsolą środkową, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić większe poczucie przestronności.

Skorzystaj z wszechstronności i elastyczności.

Wnętrze Hyundaia INSTER oferuje dużą wszechstronność i przestronność, a siedzenia w pierwszym rzędzie zapewniają łatwe wsiadanie. Wszystkie siedzenia można złożyć na płasko – łącznie z siedzeniem kierowcy – w celu uzyskania maksymalnej elastyczności. Siedzenia drugiego rzędu są dzielone w proporcji 50/50 i można je przesuwać i odchylać. Dostępna jest również opcja przedniej kanapy oraz podgrzewane przednie fotele i koło kierownicy.

Przesuwane tylne siedzenia dla większej elastyczności.

Przesuwane tylne siedzenia dla większej elastyczności.

Przesuń tylne siedzenia do przodu, aby zwiększyć przestrzeń bagażową w bagażniku, lub przesuń je do tyłu, aby uzyskać więcej miejsca na nogi.

 

Osiągi

Szybkie ładowanie i wiodący w segmencie zasięg.

Dostępny z najnowocześniejszymi funkcjami pojazdów elektrycznych, takimi jak technologia Vehicle-to-Load, nowy INSTER może być wyposażony w baterię o pojemności 42 kWh lub 49 kWh. Obydwa modele napędzane są pojedynczym silnikiem o mocy 71,1 kW (97 KM) w wariancie podstawowym i 84,5 kW (115 KM) w wersji z dłuższym zasięgiem.
Liczba 355 odzwierciedlająca zasięg elektrycznego Hyundaia INSTER.

Wiodący zasięg w swoim segmencie.

Nowy INSTER zapewnia zasięg w trybie całkowicie elektrycznym wynoszący 355 km – zgodnie ze standardem WLTP. Hyundai INSTER na nowo definiuje możliwości miejskiego elektrycznego auta.
Czas ładowania Hyundaia INSTER w liczbach od 10 do 80% w 30 minut.

Szybkie ładowanie

Hyundaia INSTER można naładować od 10 do 80 procent w około 30 minut za pomocą stacji ładowania DC o mocy 120 kW. Model jest również wyposażony w pokładową ładowarkę AC o mocy 11 kW.  Można ładować go także w domu z gniazda 230 V przez noc.

Osiągi napędu elektrycznego.

Czas ładowania Hyundaia INSTER w liczbach od 10 do 80% w 30 minut.
Mały samochód elektryczny Hyundai INSTER ze światłami do jazdy dziennej LED, podłączony do ładowania.

Bezpieczeństwo

Zaawansowane systemy wsparcia kierowcy i funkcje bezpieczeństwa.

Oprócz wiodącego w segmencie zasięgu i doskonałej wydajności ładowania, INSTER oferuje najbardziej kompletny pakiet technologii z wieloma zaawansowanymi funkcjami bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy.
Centralny ekran dotykowy z monitorem widoku przestrzennego wewnątrz małego samochodu elektrycznego Hyundai INSTER.

Kamery 360 stopni (Surround View Monitor).

Ciasne miejsce parkingowe? Nie ma problemu. Kamery 360 stopni sprawiają, że ​​manewrowanie w ciasnych miejscach jest łatwe i bezpieczniejsze.
Cyfrowy zestaw wskaźników z monitorem martwego pola w małym samochodzie elektrycznym Hyundai INSTER.

Monitorowanie martwego pola

Nigdy więcej niewidocznych samochodów w martwym punkcie. Teraz możesz zobaczyć widok z lewej i prawej strony INSTER w zestawie wskaźników. Kamery włączane są razem z włączeniem kierunkowskazu podczas zmiany pasa ruchu.

Systemy bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy Hyundai Smart Sense.

INSTER wyposażony jest w szereg funkcji bezpieczeństwa i wspierających kierowcę, które zapewniają komfortową i pewną jazdę – w mieście lub poza nim podczas weekendowej przygody.
Widoki oświetlenia LED małego samochodu elektrycznego Hyundai INSTER.

Najczęstsze pytania i nowości

Dowiedz się więcej.

  

Dzięki wiodącemu w segmencie przewidywanemu zasięgowi wynoszącemu 355 km (WLTP)[1] na jednym ładowaniu dla większej pojemności baterii, INSTER na nowo definiuje możliwości małego miejskiego pojazdu elektrycznego, zapewniając imponującą elastyczność przy szacowanym zużyciu energii na poziomie 15,3 kWh/ 100 km (WLTP)[1]

[1] Dla obręczy 15-cali

Nowy Hyundai INSTER może pomieścić cztery osoby. Wszystkie siedzenia można złożyć na płasko – łącznie z siedzeniem kierowcy – w celu zwiększenia elastyczności. Dostępna jest również opcja przedniej kanapy oraz podgrzewane przednie fotele i kierownica.
Hyundai Smart Sense to zestaw najbardziej zaawansowanych technologicznie systemów bezpieczeństwa i wsparcia kierowcy.
INSTER będzie wprowadzony na rynku koreańskim jeszcze w 2024 roku. Następnie zostanie wprowadzony na kolejnych rynkach, w tym Polsce.

Newsletter

Pozostań na bieżąco.

Bądź wśród pierwszych, którzy zobaczą nowego Hyundaia INSTER. Zapisz się do newslettera, aby pozostać na bieżąco z nowościami na temat modelu. Już niedługo więcej szczegółów.