Wszechstronność i łączność.

Nowy TUCSON wciąż wyznacza standardy w segmencie kompaktowych SUV-ów dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych, inteligentnych technologii. Nowoczesna łączność, najlepsze opcje bezpieczeństwa i zaawansowane układy wspomagania kierowcy.

Łączność

Bezproblemowy i intuicyjny.

Najnowsze, udoskonalone funkcje łączności zapewniają niesamowite wrażenia z jazdy, płynnie łącząc technologię i styl.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Cyfrowy zestaw wskaźników 12,3” wyświetla prędkość i informacje o jeździe w Hyundaiu TUCSON.

  Cyfrowy zestaw wskaźników 12,3”.

  W pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala prezentuje najważniejsze informacje, takie jak prędkość i informacje o układzie jezdnym, w miejscu, w którym są one najlepiej widoczne: centralnie przed Tobą.
 2. Centralny ekran dotykowy 12,3” Hyundaia TUCSON.

  Dotykowy ekran 12,3” systemu multimediów.

  Centralny ekran dotykowy o przekątnej 12,3 cala zapewnia łatwy dostęp do wszystkich funkcji łączności i informacyjno-rozrywkowych. Apple CarPlay™ i Android Auto™ umożliwiają wyświetlanie aplikacji, muzyki i nawigacji na dużym ekranie.
 3. 12-calowy wyświetlacz head-up Hyundaia TUCSON.

  Wyświetlacz heads-up 12”.

  12-calowy wyświetlacz przezierny (head-up) bezpiecznie poprowadzi kierowcę po drogach całego świata, wyświetlając na szybie ważne informacje dotyczące jazdy, takie jak aktualna prędkość, wskazówki nawigacyjne lub ostrzeżenia.
 4. Ekran dotykowy sterowania klimatyzacją 6,6” Hyundaia TUCSON.

  Ekran dotykowy sterowania klimatyzacją 6,6”.

  Łatwy i przyjemny w obsłudze. Ekran dotykowy sterowania klimatyzacją o przekątnej 6,6 cala upraszcza zmianę ustawień ogrzewania i chłodzenia, zapewniając bardziej intuicyjną obsługę.
  Smartfon z logo Bluelink na ekranie.

  Usługi łączności Bluelink.

  Bluelink zapewnia bezproblemową łączność i inteligentne funkcje, dzięki którym jazda jest jeszcze bardziej wygodna.

  Wygoda

  Zadbaj o swój komfort.

  TUCSON jest idealnym towarzyszem każdej podróży, podnosząc wygodę i komfort na niespotykany dotąd poziom dzięki ulepszonej i rozszerzonej gamie inteligentnych technologii.
  Hyundai TUCSON jadący nocą po moście.

  Inteligentny układ oświetlenia przedniego (IFS).

  Najwyższy poziom oświetlenia i bezpieczeństwa dzięki technologii Matrix beam LED, która automatycznie dostosowuje się do sytuacji na drodze. Maksymalizuje wykorzystanie świateł drogowych bez oślepiania innych kierowców. 
  Kobieta używająca cyfrowego kluczyka do odblokowania drzwi kierowcy Hyundaia TUCSON.

  Automatycznie opuszczane lusterka boczne.

  Lusterka boczne ze zintegrowanym systemem pamięci (IMS), które automatycznie obracają się w dół podczas cofania, zapewniają wygodę parkowania i lepszą widoczność.

  Klimatyzacja dopasowana do Twoich potrzeb.

  Powiedzmy sobie szczerze. Każdy jest inny. Jedni uwielbiają gorąco, a inni chłodniejsze otoczenie. W Hyundaiu TUCSON wszyscy czują się komfortowo dzięki przyjaznym dla pasażerów rozwiązaniom, takim jak: podgrzewane i wentylowane fotele oraz trójstrefowa klimatyzacja.
  Trójstrefowa klimatyzacja Hyundaia TUCSON.

  Trójstrefowa klimatyzacja.

  Dla wszystkich – trójstrefowa klimatyzacja umożliwia ustawienie różnych temperatur dla kierowcy, pasażera z przodu oraz osób podróżujących na tylnych siedzeniach.
  Fotele przednie Hyundaia TUCSON.

  Ogrzewane i wentylowane fotele.

  Chłód w lecie. Ciepło w zimie. Kierowca i pasażer na przednim siedzeniu pokochają,  podgrzewane i wentylowane fotele. Dostępne są również podgrzewane siedzenia tylne.

  Niezrównany komfort i wygoda.

  Wszechstronny TUCSON zachwyca również komfortem i wygodą. Przemyślane rozwiązania, takie jak funkcja wygodnego składania, sprawiają, że załadunek jest szybki i łatwy. A funkcja ułatwienia wsiadania zapewnia łatwe sterowanie przednim fotelem pasażera.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Przyciski do przesuwania i odchylenia oparcia przednich foteli Hyundaia TUCSON.

   Ułatwienie wsiadania.

   Ta wygodna funkcja umożliwia kierowcy przesuwanie i odchylanie przedniego siedzenia pasażera za pomocą przycisku na siedzeniu, co ułatwia wsiadanie i zwiększa komfort pasażerów z tyłu. 
  2. Kobieta wkładająca rzeczy do bagażnika Hyundaia TUCSON.

   Praktyczne składanie tylnych siedzeń.

   Aby zwiększyć wygodę i wszechstronność, tylne siedzenia można złożyć w stosunku 40:20:40. Wygodne dźwignie na bocznych ścianach bagażnika pozwalają na szybkie złożenie siedzeń bez żadnego wysiłku.
  3. Hyundai TUCSON zaparkowany na leśnej drodze.

   Inteligentne otwieranie bagażnika

   Bezproblemowy załadunek. Klapa bagażnika otwiera się automatycznie po wykryciu zbliżenia inteligentnego kluczyka przez 3 sekundy. Co więcej, można ustawić wysokość podnoszenia klapy.

   Bezpieczeństwo

   Pełen spokój ducha.

   Dzięki najlepszym zaawansowanym układom wspomagania kierowcy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z fantastyczną gamą innowacyjnych technologii Hyundai TUCSON zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo oraz komfort psychiczny.
   Zdjęcie Hyundaia TUCSON z góry z wyeksponowanymi poduszkami bezpieczeństwa.

   7 poduszek bezpieczeństwa.

   Hyundai TUCSON jadący ulicą w mieście.

   System kontroli stabilności przy bocznym wietrze.

   System kontroli stabilności przy bocznym wietrze aktywnie utrzymuje kierunek jazdy i zapewnia stabilność na pasie ruchu przy silnych podmuchach bocznego wiatru.
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. System monitorowania otoczenia pojazdu Hyundaia TUCSON.

    System monitorowania otoczenia pojazdu.

    Sprawdza się na każdym parkingu. System monitorowania otoczenia pojazdu zapewnia widok 360, dzięki czemu manewrowanie w ograniczonych przestrzeniach jest łatwiejsze i bezpieczniejsze.

   2. Hyundai TUCSON zaparkowany przed budynkiem.

    Czujniki parkowania.

    Bip, bip, bip. Ultradźwiękowe czujniki z przodu / na bokach / z tyłu wykrywają obiekty i ostrzegają za pomocą sygnałów dźwiękowych, których częstotliwość wzrasta, aby można było ocenić odległość od obiektu.

   3. Cyfrowy zestaw wskaźników pokazujący lewą i prawą stronę za Hyundaiem TUCSON.

    Monitorowanie martwego pola.

    Martwe pole za samochodem z lewej i prawej strony można obserwować na cyfrowym zestawie wskaźników. Kamery są aktywowane w chwili włączenia kierunkowskazu sygnalizującego zmianę pasa ruchu.

    Zbliżenie tylnej wewnętrznej klamki drzwi Hyundaia TUCSON z ostrzeżeniem o bezpiecznym wysiadaniu.

    Ostrzeżenie bezpiecznego wysiadania (SEW).

    Ta inteligentna funkcja pomaga unikać wypadków, wykrywając pojazdy zbliżające się z tyłu i wyświetlając ostrzeżenie na zestawie wskaźników i lusterku zewnętrznym, a także emitując ostrzeżenia dźwiękowe.
    Przycisk eCall w Hyundaiu TUCSON.

    eCall.

    Funkcja automatycznego wzywania pomocy w razie wypadku, podczas którego zostały zdetonowane poduszki powietrzne. Można również nacisnąć przycisk SOS, aby uzyskać pomoc w nagłych wypadkach w dowolnym momencie, 365 dni w roku.
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. Asystent unikania kolizji czołowych z funkcją Junction Turning (FCA-JT).

     System FCA automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie poprzedzającego samochodu albo pieszych bądź rowerzystów na zagrożonych potrąceniem. Podczas skręcania na skrzyżowaniu hamuje, jeśli istnieje ryzyko kolizji z pojazdem jadącym w przeciwnym kierunku.

    2. Asystent podążania na pasie ruchu (LFA).

     TUCSON jest wyposażony w asystenta podążania na pasie ruchu (LFA). Podczas jazdy z prędkością do 180 km/h system pomaga kierowcy w utrzymywaniu samochodu pośrodku zajmowanego pasa ruchu na autostradzie i w mieście.

    3. Asystent świateł drogowych (HBA)

     Wykrywa pojazdy jadące z naprzeciwka oraz pojazdy na tym samym pasie i automatycznie przełącza światła drogowe na światła mijania. Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy system automatycznie uaktywnia z powrotem światła drogowe, aby kierowca miał dłuższe pole widzenia.

    4. Asystent monitorowania martwego pola (BCA)

     Korzystając z dwóch czujników radarowych w dolnym tylnym zderzaku, system ostrzega o pojazdach poruszających się w martwym polu. Jeśli włączysz kierunkowskaz, system uaktywni alarm dźwiękowy, a następnie zahamuje, aby zapobiec przewidywanej kolizji.

    5. Asystent unikania kolizji podczas cofania z wykrywaniem pieszych (PCA-R).

     Jeśli podczas cofania zostaną wykryci piesi lub obiekty z tyłu, system ostrzeże o potencjalnej kolizji i zahamuje, jeśli kolizja jest nieuchronna.

    6. Asystent automatycznego parkowania (RSPA)

     Z RSPA można ustawić samochód w jednej linii z miejscem parkingowym i wysiąść. Po zamknięciu drzwi naciśnij przycisk jazdy do przodu/do tyłu na inteligentnym kluczyku, aby przesunąć samochód na ciasne miejsce parkingowe. 

    1. 1
    2. 2
    3. 3
    4. 4
    5. 5
    6. 6