Wyznacza nowe standardy.

Zupełnie nowy TUCSON wyznacza nowe standardy w segmencie kompaktowych SUV-ów dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych inteligentnych technologii. Ciesz się najnowszą łącznością, najlepszymi w swojej klasie funkcjami bezpieczeństwa i zaawansowanymi systemami wspomagania kierowcy oraz najbardziej zelektryfikowanym układem napędowym w segmencie.

Łączność

Najnowocześniejsza łączność na drodze.

Oczywiście Nowy Tucson jest również wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, takie jak dublowanie funkcji smartfona i najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi łączności Bluelink®. Możesz sterować funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.

The new 10.25" touchscreen and full touchscreen controls in the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

Ekran dotykowy 10,25” i sterowanie dotykowe.

Nowy ekran dotykowy 10,25” płynnie łączy się z konsolą sterowania dotykowego. Nawigacja, system informacyjno-rozrywkowy oraz klimatyzacja są sterowane dotykowo.

The 10.25" digital cluster inside of the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25”.

Otwarty cyfrowy zestaw wskaźników podkreśla nowoczesny charakter kokpitu. Zestaw wskaźników pozbawiono obudowy, aby pogłębić wrażenie otwartości i przestrzeni.

Close up image of the button on the steering wheel of the all-new Hyundai Tucson SUV.

Rozpoznawanie mowy.

Włączaj i kontroluj funkcje, takie jak ustawienia klimatyzacji, elementy sterujące systemem informacyjno-rozrywkowym i otwartą pokrywą bagażnika, a także ogrzewaniem kierownicy za pomocą poleceń głosowych.

Usługi łączności Bluelink®

Dzięki usługom Bluelink® Nowy TUCSON ma wszechstronne możliwości łączności z funkcją rozpoznawania mowy online oraz szeroką gamą rozwiązań, które czynią jazdę łatwiejszą i przyjemniejszą. Oprócz wielu przydatnych funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, system nawigacji obejmuje również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE.

 1. A screenshot of Hyundai bluelink app on the iphone: unlocking the car

  Zdalne blokowanie i odblokowanie drzwi.

  Zdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu samochodu? Bez obaw. TUCSON Nowej Generacji da Ci znać, wysyłając powiadomienie na telefon. Po wprowadzeniu kodu PIN można zablokować lub odblokować zamki przyciskiem w aplikacji.

 1. 1
 1. A screenshot of Hyundai bluelink app on the iPhone: send destination to car

  Cel podróży wysyłany do samochodu.

  Jeśli Twój Nowy TUCSON jest wyposażony w nawigację, to możesz użyć aplikacji Bluelink, aby wyszukać cel podróży, gdy jesteś poza samochodem. Bluelink zsynchronizuje dane z nawigacją w samochodzie. Możesz wsiadać i od razu ruszać w drogę.

 1. 1
 1. A screenshot of Hyundai bluelink app on the iPhone: find parked car

  Znajdź mój samochód.

  Nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś? Wystarczy otworzyć aplikację Bluelink, aby zobaczyć aktualne położenie swojego samochodu – w dowolnym miejscu na świecie.

 1. 1
 1. A screenshot of a Hyundai bluelink notification on the iPhone: theft detection alert

  Powiadomienie o alarmie.

  Bluelink stale pilnuje Twojego samochodu. Jeśli włamywacz zdoła otworzyć drzwi Twojego TUCSONA, aplikacja Bluelink wyśle powiadomienie na Twojego smartfona.

 1. 1
 1. A screenshot of bluelink app on the iPhone: vehicle report

  Informacje o kondycji pojazdu.

  W każdej chwili możesz z aplikacji Bluelink przeprowadzić zdalną diagnostykę samochodu. Raport o pojeździe zawiera takie informacje, jak: ciśnienie w oponach, lampka ostrzegawcza awarii, poduszka powietrzna, układ hamulcowy i inne.

 1. 1
 1. A screenshot of Hyundai bluelink app on the iPhone: vehicle status

  Status pojazdu.

  Martwisz się, czy wystarczy paliwa? Użyj aplikacji. W dowolnym momencie skorzystaj ze zdalnego dostępu do informacji o pojeździe, np. zasięg, otwarte/zamknięte lub zablokowane/odblokowane drzwi, otwarte/zamknięte szyby lub bagażnik.

 1. 1
Hyundai's bluelink Last Mile Navigation function.

Nawigacja po zaparkowaniu.

Czasami trzeba zaparkować samochód i dojść do miejsca docelowego pieszo. Jeśli jesteś w odległości od 200 m do 2 km do celu, możesz przełączyć nawigację z samochodu do aplikacji Bluelink w telefonie. Wykorzystując możliwości rozszerzonej rzeczywistości telefon poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie chcesz dotrzeć.

Usługi łączności Bluelink®

Dzięki usługom Bluelink® Nowy Tucson ma wszechstronne możliwości łączności z funkcją rozpoznawania mowy online oraz szeroką gamą rozwiązań, które czynią jazdę łatwiejszą i przyjemniejszą.

Osiągi

Najszersza gama zelektryfikowanych zespołów napędowych.

Opracowany w celu zmniejszenia emisji spalin bez rezygnacji z przyjemności z jazdy, nowy Tucson oferuje najszerszą gamę zelektryfikowanych układów napędowych w segmencie kompaktowych SUV-ów. Do wyboru są silniki benzynowe i wysokoprężne z układem miękkiej hybrydy, wersja hybrydowa oraz hybrydowa typu plug-in. Dostępne są również tradycyjne silniki benzynowe i wysokoprężne.

 1. The hybrid option for the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

  Hybryda.

  Elektryzująca efektywność. Wersja hybrydowa jest napędzana przez nowy silnik 1.6 T-GDI Smartstream oraz silnik elektryczny o mocy 44,2 kW zasilany przez akumulator litowo-polimerowy 1,49 kWh.

 2. The plug-in hybrid option for the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

  Hybryda typu Plug-in.

  Elektryczny, gdy chcesz. Benzynowy, gdy potrzebujesz. W 2021 roku będzie również dostępna wersja hybrydowa typu plug-in Nowego Tucsona z 1,6-litrowym silnikiem T-GDI.

 3. The 48V mild hybrid option for the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

  Miękka hybryda 48 V.

  Niższe spalanie i poziom emisji z układem miękkiej hybrydy 48 V. Wspomaga on silnik spalinowy dodatkowym momentem obrotowym podczas przyspieszania.

  1. The 1.6-litre T-GDi Smartstream petrol engine of the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

   Silnik benzynowy Smartstream.

   1,6-litrowy silnik benzynowy T-GDI Smartstream jest dostępny w dwóch wersjach: 150 KM lub 180 KM z manualną, 6-biegową skrzynią i napędem na 2 koła. Jest wyposażony w unikalną technologię zmiennych czasów otwarcia zaworów (CVVD), który zapewnia optymalne osiągi, obniża zużycie paliwa i jest przyjazny dla środowiska.

  1. 1
  1. The enhanced 1.6-litre T-GDi petrol engine of the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

   Silnik benzynowy z miękką hybrydą 48 V.

   Układ miękkiej hybrydy jest dostępny z silnikiem benzynowym 1.6 T-GDI o mocy 150 lub 180 KM, z płynną 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów (DCT) z napędem na dwa lub cztery koła. Rozrusznik i generator hybrydowy (MHSG) znacząco zmniejsza obciążenie silnika, zapewniając płynniejsze i szybsze ruszanie z miejsca oraz niższe zużycia paliwa i emisję CO2.

  1. 1

  Wyższa wydajność. Niższy poziom emisji.

  Hyundai opracował przełomową technologię układu zmiennych czasów otwarcia zaworów (CVVD). Optymalizuje osiągi silnika i obniża zużycie paliwa, będąc jednocześnie przyjazną dla środowiska. Technologia ta umożliwia niezależne sterowanie otwieraniem, zamykaniem oraz czasami otwarcia/zamknięcia zaworów.

  1. The HTRAC™ All-Wheel Drive system logo of the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

   Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

   Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. Innowacyjny układ napędu na wszystkie koła HTRAC™ zapewnia optymalne prowadzenie i zachowanie na zakrętach.

  2. The Electronic Controlled Suspension (ECS) of the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

   Zawieszenie sterowane elektronicznie (ECS).

   Precyzyjne prowadzenie. Sterując siłą tłumienia poszczególnych kół, ECS redukuje przechyły we wszystkich kierunkach i ruch w pionie, aby poprawić właściwości jezdne i zapewnić lepszą kontrolę.

  3. The different drive modes of the all-new Hyundai Tucson compact SUV: Normal, Eco or Sport.

   Wybór trybu jazdy.

   Wybierz tryby jazdy pasujące do Twojego nastroju! Wybierz pomiędzy Normal, Eco lub Sport. Każdy tryb zapewnia inne przyspieszenie, punkty zmiany biegów i zużycie paliwa.

   Bezpieczeństwo

   Najlepsze w klasie opcje bezpieczeństwa.

   Dzięki najlepszym w swojej klasie zaawansowanym układom wspomagania jazdy oraz pakietowi bezpieczeństwa aktywnego z fantastyczną gamą innowacyjnych funkcji, Nowy Tucson zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo i spokój Tobie i Twoim bliskim.

   1. The all-new Hyundai Tucson compact SUV pictured from the front driving down a city street.

    Asystent jazdy autostradowej (HDA).

    Nowy Tucson jest pierwszą generacją tego modelu wyposażoną w Asystenta jazdy autostradowej (HDA). Funkcja ta jest połączeniem asystenta podążania na pasie ruchu i inteligentnego tempomatu wykorzystującego nawigację. Używa on czujników i danych z nawigacji, aby zapewnić bezpieczną jazdę, automatycznie dostosowując prędkość w określonych warunkach. Kierowca może włączyć HDA jednym naciśnięciem przycisku na kierownicy.

   1. 1
   1. The Forward Collision-avoidance Assist (FCA) in the all-new Hyundai Tucson Hybrid compact SUV.

    Asystent unikania kolizji czołowych (FCA) z funkcją Junction Turning.

    System FCA automatycznie hamuje, gdy wykryje nagłe hamowanie poprzedzającego samochodu albo pieszych bądź rowerzystów na zagrożonych potrąceniem. Teraz zaktualizowany o funkcję skrętu na skrzyżowaniach, specjalnie skalibrowaną, aby zapobiegać zderzeniom czołowym podczas skręcania w lewo na skrzyżowaniach.

   1. 1
   1. The High Beam Assist (HBA) in the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

    Asystent świateł drogowych (HBA).

    Wykrywa pojazdy jadące z naprzeciwka oraz pojazdy na tym samym pasie i automatycznie przełącza światła drogowe na światła mijania. Gdy nie są wykrywane żadne pojazdy system automatycznie uaktywnia z powrotem światła drogowe, aby kierowca miał dłuższe pole widzenia.

   1. 1
   The seven-airbag system enhancing safety inside the all-new Hyundai Tucson compact SUV.

   7 poduszek bezpieczeństwa.

   Ulepszony system siedmiu poduszek bezpieczeństwa, w tym boczną poduszkę środkową w pierwszym rzędzie, co jest ewenementem w tym segmencie.

   Dbamy o bezpieczeństwo Twoich dzieci.

   Hyundai TUCSON Nowej Generacji został wzbogacony o znakomitą gamę zaawansowanych, inteligentnych technologii, aby zapewnić Tobie i Twojej rodzinie maksymalne bezpieczeństwo, dzięki którym będziesz mieć na oku swoje pociechy.

   The handgrip of the all-new Hyundai Tucson compact SUV with its safe exit assist.

   System bezpiecznego wysiadania (SEW).

   Ta sprytna funkcja pomaga unikać wypadków, wykrywając pojazdy nadjeżdżające od tyłu i wyświetlając ostrzeżenie w zestawie wskaźników i lusterku zewnętrznym, a także emitując ostrzeżenie dźwiękowe.

   A baby sitting in the back of the all-new Hyundai Tucson compact SUV with its rear occupant alert.

   System monitorowania tylnej kanapy (ROA).

   Czujniki ultradźwiękowe wykrywają ruch pasażerów, umożliwiając kierowcy powiadomienie o przypadkowym pozostawieniu dzieci lub zwierząt w samochodzie.

   Wygoda

   Nowy poziom komfortu.

   Dzięki nowej platformie, wnętrze jest teraz dłuższe i szersze – nie tylko lepsze, ale po prostu większe. Zajmij miejsce w przestronnej, budującej wrażenie otwartości kabinie, która zapewnia komfort na najwyższym poziomie. Przestrzeń dla pasażerów w drugim rzędzie jest jedną z największych w swojej klasie i to zarówno w wersji z silnikiem spalinowym, jak i hybrydowej – a to wszystko, dzięki umieszczeniu akumulatora pod tylną kanapą. Hyundai TUCSON Nowej Generacji zapewnia nie tylko niezapomniane wrażenia z jazdy, ale także przestrzeń i komfort dla wszystkich pasażerów – niezależnie od celu podróży

   The opened trunk of the all-new Hyundai Tucson compact SUV with the backseats folded down.

   Uniwersalne składane tylne siedzenie.

   Potrzebujesz więcej miejsca w bagażniku? Żaden problem. Wygodne dźwignie na bocznych ścianach bagażnika pozwalają na szybkie złożenie siedzeń bez żadnego wysiłku. Aby zwiększyć wygodę i wszechstronność, tylne siedzenia można teraz złożyć w stosunku 40:20:40.

   Niezrównany komfort termiczny.

   Spojrzmy prawdzie w oczy. Każdy jest inny. Niektórzy lubią wyższe temperatury, a inni wolą chłodniejszą atmosferę. Dlatego wyposażyliśmy model TUCSON w technologię Multi-Air Mode, która polega na optymalnym rozmieszczeniu widocznych i ukrytych nawiewów klimatyzacji i ogrzewania, aby zapewnić doskonały komfort termiczny kabiny dzięki delikatniejszemu przepływowi powietrza.