Drapieżny i charakterystyczny design.

Dzięki ostrym liniom i przyciągającym wzrok proporcjom, zupełnie nowy BAYON naprawdę wyróżnia się z tłumu. Stylowy i elegancki, elegancko łączy nagradzane dziedzictwo SUV-ów Hyundaia z oszałamiającą wizualnie interpretacją naszego nowego języka stylistycznego Sensuous Sportiness.

Artystyczna inspiracja

Sztuka z całej Europy inspirowana BAYONEM.

Aby uczcić światową premierę BAYON, zaprosiliśmy 9 różnych artystów z całej Europy, aby stworzyli wyjątkowe dzieła sztuki inspirowane jego projektem. Pomysł na kampanię zrodził się z unikalnych cech modelu: jest to pierwszy model Hyundaia opracowany specjalnie dla Europy - a jego charakterystyczny design, który zawiera tożsamość projektową „Sensuous Sportiness” Hyundaia - posłużył jako źródło artystycznej inspiracji.

Stylistyka

Moc elegancji Sensuous Sportiness.

Dzięki wyrazistemu wyglądowi i integracji eleganckich, kluczowych elementów stylistycznych SUV-a Hyundaia, BAYON stanowi niezwykle elegancki wyraz. Wyjątkowy i pewny siebie, jego mocne linie i światła w kształcie strzałek są żywą interpretacją tożsamości projektowej Hyundai Sensuous Sportiness - zdefiniowanej przez harmonię między proporcjami, architekturą, stylem i technologią.

360°

0%
  1. The arrow shaped headlamps and wide grille harmonize with the sleek air intake band and narrow LED DRLs on top to give the front a truly one-of-a kind look.

   Przedni grill.

   Reflektory w kształcie strzałek i szeroka osłona chłodnicy harmonizują z eleganckim paskiem wlotu powietrza i wąskimi diodowymi światłami do jazdy dziennej na górze, nadając przodowi naprawdę jedyny w swoim rodzaju wygląd.

  2. On the side, the dynamic shoulder draws the eye into the strong graphic features, the powerful c-pillar form, and the sporty wedge-shaped profile.

   Sportowy profil.

   Z boku dynamiczne ramię przyciąga wzrok mocnymi elementami graficznymi, mocną formą słupka C i sportowym profilem w kształcie klina.

  3. The all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV from the rear.

   Szeroki tył.

   Tylne zespolone światła LED w kształcie strzałki są połączone czerwoną linią akcentującą. Umieszczone daleko na bokach, wzmacniają wizualne wrażenie szerokości.

   Wyraź siebie. Twój samochód. Twoje kolory.

   Możesz wybierać spośród łącznie dziewięciu kolorów nadwozia, aby dopełnić przyciągającą wzrok sylwetkę Twojego nowego BAYON, w tym nowy kolor: Mangrove Green Pearl. Co więcej, opcja dwukolorowego dachu i dopasowanych obudów lusterek w kolorze Phantom Black pozwala dodatkowo dostosować niektóre kombinacje kolorów, aby wyrazić siebie, aby stworzyć samochód idealnie dopasowany do Twojego gustu.

   Wnętrze

   Komfortowy i przestronny.

   Koncentrując się na maksymalizacji komfortu pasażerów i zwiększeniu przestrzeni bagażowej, projektanci Hyundai stworzyli nowoczesną atmosferę we wnętrzu nowego BAYONA. Zainspirowane kształtami występującymi w naturze, drzwi elegancko otaczają deskę rozdzielczą. Projekt drzwi idealnie komponuje się z sekcją deski rozdzielczej, a nastrojowe oświetlenie LED tworzy subtelny, ale wyrafinowany niebieski akcent na kokpicie.

   1. Woman in the drivers seat of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV with panorama roof.

    Świetna widoczność i komfort.

    Pokochasz wyższą pozycję siedzącą, w której komfort idzie w parze ze stylem - wsiadanie i wysiadanie z wysokiej jakości siedzeń z tkaniny jest przyjemne i łatwe.

   2. The sleek and stylish dashboard inside of the the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

    Elegancka i stylowa deska rozdzielcza.

    Eleganckie, poziome kierownice nadają charakterystycznej desce rozdzielczej niekonwencjonalnie stylowy wygląd, podkreślając zgrabny i szeroki projekt deski rozdzielczej.

   3. The sporty 4-spoke steering wheel inside of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

    Sportowa 4-ramienna kierownica.

    Zachowaj kontrolę i połącz się z przełącznikami na sportowej kierownicy.

   4. The 10.25’’ centre touchscreen and digital cluster in the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

    Wizualnie połączone dwa duże ekrany.

    Cyfrowy wskaźnik o przekątnej 10,25 cala i środkowy ekran dotykowy zostały wizualnie połączone, aby uzyskać elegancki, nowoczesny wygląd i najwyższą użyteczność z funkcją podzielonego ekranu.

    1. The brilliant 10.25” digital cluster inside of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

     Zestaw cyfrowych wskaźników 10,25 ”.

     Aby uzyskać jeszcze bardziej zaawansowany technologicznie wygląd kokpitu, genialny nowy cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala wyświetla najważniejsze informacje dotyczące jazdy tam, gdzie są one najlepiej widoczne: z przodu i pośrodku. Możesz zmodyfikować wyświetlacz zgodnie z własnymi preferencjami: możesz wyświetlić prędkość cyfrowo lub funkcje SmartSense.

    1. 1
    1. The different drive modes of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV: Normal, Eco and Sport.

     Trzy kolory trybu jazdy.

     Zmień tryb, aby dopasować go do swojego nastroju. W zależności od wybranego trybu, otrzymujesz zmodyfikowaną reakcję silnika, działanie układu kierowniczego i punkty zmiany biegów dla różnych wrażeń z jazdy. Schematy kolorów klastra cyfrowego zmieniają się w zależności od wybranego trybu jazdy. Niebieski - Normalny, zielony - Eco i czerwony - Tryb Sport.

    1. 1

    Subtelne akcenty we wnętrzu zapewniające relaksującą atmosferę.

    Wewnątrz zupełnie nowego BAYONA, spokojna koncepcja kolorów i wykończenia z subtelnymi akcentami tworzy spokojną atmosferę, która pomaga się zrelaksować i skupić na jeździe. Starannie dobrana, neutralna gama kolorów i materiałów do wnętrz zapewnia maksymalną zgodność z gamą kolorów nadwozia. Wnętrze z tkaniny Full Black jest standardem, a dostępne są dwie inne opcjonalne kombinacje kolorów.

    1. The full black interior trim inside the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

     Pełna czerń

     Ponadczasowa klasyka: uproszczona, a jednocześnie elegancka i stylowa - ostateczny wybór dla tych, którzy preferują stonowane wnętrze.

    2. The Black interior trim features light grey fabric accents for the all-new Hyundai BAYON.

     Ciemnoszary / Jasnoszary

     Wykończenie wnętrza w kolorze ciemnoszarym obejmuje akcenty z jasnoszarej tkaniny i ekskluzywny wzór siedzeń z szarymi kontrastowymi przeszyciami na siedzeniach.

    3. The Dark Gray with Mangrove Green interior trim features for the all-new Hyundai BAYON crossover SUV.

     Czarny / Safari Green

     Czarno-zielona listwa wewnętrzna współgra z jasnoszarymi akcentami z tkaniny i ekskluzywnym wzorem siedzeń z kontrastowymi przeszyciami w kolorze Mangrove Green, które nadają fotelom żywą eksplozję kolorów.

     The LED ambient lighting in the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

     Oświetlenie otoczenia LED.

     Jazda nocą zawsze zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy. Subtelne, precyzyjnie dostrojone niebieskie oświetlenie otoczenia LED zapewnia przyjemną warstwę oświetlenia podczas podróży.

     Interior view of the back seats inside the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

     Stworzony z myślą o komforcie.

     Sportowy charakter i wygoda idą w parze w zupełnie nowym BAYONEM: wysokiej jakości siedzenia z tkaniny zapewniają maksymalny komfort podczas każdej podróży.