Wyznaczanie nowych standardów.

Nowy BAYON wyznacza nowe standardy w swoim segmencie dzięki imponującej gamie najnowocześniejszych inteligentnych technologii. Ciesz się najnowszą łącznością, najlepszymi w swojej klasie funkcjami bezpieczeństwa i zaawansowanymi systemami wspomagania kierowcy.

Łączność

Połącz się w dobrym stylu dzięki wiodącym w swojej klasie funkcjom.

Ciesz się najnowocześniejszą inteligentną technologią z dwoma połączonymi wizualnie dużymi ekranami o przekątnej 10,25 cala z funkcją podziału ekranu. A dzięki usługom Hyundai Bluelink Connected Car Services możesz sterować swoim samochodem za pomocą smartfona - lub za pomocą głosu. Zapewnia bezproblemową łączność bezpośrednio z całkowicie nowym BAYON z rozpoznawaniem głosu online i funkcjami, dzięki którym Twoja jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza.

 1. The 10.25" centre touchscreen in the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

  10,25-calowy centralny ekran dotykowy.

  Centralny ekran dotykowy obsługuje Apple CarPlay ™ i Android Auto ™, dzięki czemu można podłączyć telefon i korzystać z funkcji telefonu bezpośrednio na dużym ekranie.

 2. The 8’’ display audio inside of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

  8-calowy ekran dotykowy.

  8 calowy ekran dotykowy z dźwiękiem wyświetlacza obsługuje również bezprzewodowe dublowanie smartfona, umożliwiając łatwe podłączenie i wykonanie kopii lustrzanej smartfona za pośrednictwem Apple CarPlay ™ i Android Auto ™ bez kabli.

 3. The brilliant 10.25” digital cluster inside of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

  Cyfrowy zestaw wskaźników 10,25 cala.

  Cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,25 cala uwydatnia zaawansowany technologicznie wygląd kokpitu i zapewnia doskonały, przejrzysty widok wszystkich ważnych informacji o pojeździe na pierwszy rzut oka.

  Usługi łączności Bluelink®.

  Usługi online dla samochodów Bluelink® zapewniają bezproblemową łączność bezpośrednio z całkowicie nowym BAYON z rozpoznawaniem głosu online i szeroką gamą funkcji, dzięki którym Twoja jazda jest wygodniejsza i przyjemniejsza. Oprócz wielu sprytnych funkcji, którymi można sterować za pomocą aplikacji Bluelink, system nawigacji zawiera również bezpłatną pięcioletnią subskrypcję usług Hyundai LIVE.

  1. screenshot of Hyundai bluelink app on the iphone: unlocking the car

   Zdalne blokowanie i odblokowywanie drzwi.

   Zapomniałeś zamknąć swój samochód? Nie martw się, zupełnie nowy BAYON poinformuje Cię o tym, wysyłając powiadomienie push na Twój telefon. Następnie, używając kodu PIN, możesz zablokować lub odblokować pojazd jednym naciśnięciem przycisku.

  1. 1
  1. screenshot of Hyundai bluelink app on the iPhone: send destination to car

   Miejsce docelowe wysyłane do samochodu.

   Jeśli Twój nowy BAYON jest wyposażony w nawigację, możesz użyć aplikacji Bluelink do wyszukiwania miejsc docelowych poza samochodem. Bluelink następnie synchronizuje trasę z Twoim systemem nawigacyjnym. Po prostu wejdź i naciśnij start.

  1. 1
  1. screenshot of Hyundai bluelink app on the iPhone: find parked car

   Znajdź mój samochód.

   Zapomniałeś gdzie zaparkowałeś? Wystarczy otworzyć aplikację Bluelink, aby zobaczyć aktualne położenie swojego samochodu - w dowolnym miejscu na świecie.

  1. 1
  1. screenshot of a Hyundai bluelink notification on the iPhone: theft detection alert

   Powiadomienie o alarmie.

   Bluelink zawsze ma oko na Twój samochód. Jeśli ktoś spróbuje włamać się do Twojego zupełnie nowego BAYONA - włamanie się do zamka drzwi i otwarcie drzwi - wyśle powiadomienie push na Twój smartfon.

  1. 1
  1. screenshot of bluelink app on the iPhone: vehicle report

   Informacje o stanie samochodu.

   Aby mieć więcej spokoju, możesz przeprowadzić zdalną kontrolę diagnostyczną z aplikacji Bluelink. Raport dotyczący pojazdu może zawierać informacje o ciśnieniu w oponach, wskaźniku awarii, poduszkach powietrznych, układzie hamulcowym i nie tylko.

  1. 1
  1. screenshot of bluelink app on the iPhone: vehicle status

   Status pojazdu.

   Potrzebujesz benzyny? Po prostu sprawdź aplikację. Ciesz się zdalnym dostępem do statusu swojego samochodu w dowolnym momencie, w tym pozostałego paliwa, otwartych / zamkniętych lub zablokowanych / odblokowanych drzwi oraz otwartych / zamkniętych okien lub bagażnika.

  1. 1

  Wygoda

  Przestronny i wygodny z dużą ilością miejsca do załadunku.

  Zapewniając komfort i przestrzeń do przechowywania SUV-a, kompaktowy rozmiar zewnętrzny nowego BAYON i jego przyjazne rodzinie wnętrze oznacza, że możesz cieszyć się tym, co najlepsze z obu światów. Podczas gdy jego kompaktowe rozmiary i doskonała widoczność ułatwiają wsiadanie i obsługę - a dzięki wysokiej pozycji siedzącej zapewnia również poczucie bezpieczeństwa i solidności, którego klienci oczekują od SUV-ów marki Hyundai.

  1. Woman driving the all-new Hyundai BAYON crossover SUV seen through the window of the passenger-side.

   Wyższa pozycja siedząca.

   Pokochasz poczucie wolności, jakie daje wyższa pozycja siedząca i świetna widoczność dookoła, zapewniająca większą pewność i kontrolę.

  2. Interior view of the trunk of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

   Znakomita przestrzeń bagażowa.

   Z 411 litrami przestrzeni bagażowej i inteligentną osłoną bagażnika, zupełnie nowy BAYON wyróżnia się w swoim segmencie dużą pojemnością bagażową.

  3. The boot cover storage in the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

   Schowek w bagażniku.

   Potrzebujesz miejsca na wysokie przedmioty? Teraz możesz wygodnie zdemontować półkę bagażnika i schować ją za tylnymi fotelami, aby jak najlepiej wykorzystać pełną przestrzeń bagażową.

   The excellent legroom inside the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

   Doskonała przestrzeń na nogi.

   Ciesz się doskonałą przestrzenią na nogi, która zapewnia wygodniejszą jazdę. Pasażerowie z przodu mogą cieszyć się 1072 mm miejsca na nogi, podczas gdy pasażerowie z tyłu mają 882 mm.

   The generous headroom inside the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

   Dużo miejsca na głowę.

   Ogólne wrażenie przestronności wspomaga wysokość nad głową wynosząca 993 mm dla kierowcy i pasażera na przednim siedzeniu oraz 977 mm dla pasażerów z tyłu.

   System Premium Audio BOSE.

   System nagłośnienia Bose premium obejmuje osiem głośników o wysokiej wydajności, w tym subwoofer, zapewniający czyste, wciągające i mocne odtwarzanie muzyki.

   The premium Bose sound system in the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.
   Wireless charging with the centre console of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

   Ładowanie bezprzewodowe.

   Podstawka do ładowania bezprzewodowego znajduje się w konsoli środkowej. Łatwe i szybkie ładowanie zgodnego smartfona z obsługą Qi bez konieczności podłączania go.

   Various USB Ports in the centre console of the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

   Wiele portów USB.

   Podłączanie i ładowanie przenośnych urządzeń USB nigdy nie było łatwiejsze dzięki dwóm portom USB z przodu i jednemu z tyłu samochodu - wystarczy podłączyć i włączyć play.

   Bezpieczeństwo

   Najlepszy w swojej klasie pakiet bezpieczeństwa SmartSense.

   Zupełnie nowy BAYON dzieli swoje bezpieczne i solidne DNA z innymi członkami rodziny SUV-ów Hyundaia - i ma odpowiadające mu funkcje bezpieczeństwa. Innym sposobem, w jaki wyróżnia się w swoim segmencie: obszerna lista funkcji bezpieczeństwa Hyundai SmartSense - naszych najnowocześniejszych zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy. Wiele z nich znajduje się już w standardowym wyposażeniu.

   Osiągi

   Dynamiczne osiągi połączone z doskonałą oszczędnością paliwa.

   Całkowicie nowy BAYON zapewnia doskonałą oszczędność paliwa i wysoce konkurencyjną emisję CO2 dzięki zaktualizowanym silnikom T-GDi - zmniejszonym silnikom z turbodoładowaniem i bezpośrednim wtryskiem dla optymalnej wydajności i przyjemności z jazdy.

   1. Graph showing the torque and power curves of the all-new i20's 1.0 litre T-GDi petrol engine

    Silnik benzynowy 1.0 T-GDI 100 KM

    Wersja 1-litrowego silnika T-GDi o mocy 100 KM może być połączona z 6-biegową manualną skrzynią biegów (6MT) lub 7DCT.

   1. 1
   1. Graph showing the torque and power curves of the all-new i20's 1.2 litre MPi petrol engine

    Silnik benzynowy 1.2 MPI

    Dzięki 1197 cm3 pojemności skokowej i 4 cylindrom nasz podstawowy silnik o mocy 84 KM to delikatna siła, z którą należy się liczyć. W połączeniu z 5-biegową manualną skrzynią biegów, ta jednostka napędowa zapewnia zarówno pełną kontrolę, jak i przyjemne dostarczanie momentu obrotowego.

   1. 1
   A manual transmission gear lever inside the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

   6-biegowa manualna skrzynia biegów.

   Wolisz samodzielnie obsługiwać sprzęgło i biegi? Wybierz konfigurację silnika z manualną skrzynią biegów, aby zapewnić precyzyjną, płynną zmianę biegów.

   The 7-speed dual clutch transmission inside the all-new Hyundai BAYON compact crossover SUV.

   7-biegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów.

   System podwójnego sprzęgła umożliwia błyskawiczną zmianę biegów, niezależnie od tego, czy korzystasz z trybu automatycznego, czy też ręcznie.

   Większa wydajność. Mniejsza emisja. Technologia silnika CVVD.

   Hyundai opracował pierwszą na świecie technologię bezstopniowej zmiany czasu trwania zaworu (CVVD). Optymalizuje osiągi silnika i oszczędność paliwa, będąc jednocześnie przyjaznym dla środowiska. Technologia sterowania zaworami reguluje czas otwierania i zamykania zaworu w zależności od warunków jazdy.