Zaprojektowany, by zachwycać.

Duży, odważny i piękny – Hyundai SANTA FE Plug-in jest przeznaczony dla ludzi z charakterem. Prawdziwy król szos, który na długo przykuwa uwagę. Szerokie nadwozie i całkowicie odmieniony design wielu przyprawią o zawrót głowy.

20 lat SANTA FE – ewolucja ikony.

Wprowadzając model SANTA FE pierwszej generacji w 2000 roku, Hyundai był jednym z pionierów na rynku SUV-ów. Obchodzący swoje 20-lecie, SANTA FE odniósł ogromny sukces i stał się ikoną marki. Prześledźmy razem ewolucję naszego pierwszego SUV-a na przestrzeni lat.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Zdjęcie SUV-a Hyundai SANTA FE pierwszej generacji

  Pierwsza generacja 2000-2006.

  Pierwsza generacja miała mocny, ale dopracowany wygląd i była znacznie dłuższa i szersza niż wielu jej rywali, co podkreślało jej praktyczność w jeździe terenowej.

 2. Zdjęcie SUV-a Hyundai Santa Fe drugiej generacji

  Druga generacja 2006-2012.

  Druga generacja charakteryzowała się większą mocą silników i przestronnością wnętrza, a także zmodernizowanym systemem bezpieczeństwa, oferując jednocześnie znacznie lepsze prowadzenie w różnych warunkach jazdy niezależnie od pogody.

 3. Zdjęcie SUV-a Hyundai SANTA FE trzeciej generacji

  Trzecia generacja 2012-2018.

  Trzecia generacja oferowała jeszcze wyższy komfort i jakość, wyznaczając nowy kierunek stylistyczny, na który składały się wyrafinowane linie oraz śmielej ukształtowane powierzchnie.

 4. Zdjęcie SUV-a Hyundai SANTA FE czwartej generacji

  Czwarta generacja 2018-obecnie.

  Aspiracje do klasy premium czwartej generacji podkreśla prestiżowy wygląd, zaawansowana technologia, najlepsze w swojej klasie funkcje bezpieczeństwa i wyjątkowa przestronność.

  Projektowanie nowego wyglądu – od szkicu do salonu sprzedaży.

  Wstępne szkice na początku procesu to różne pomysły projektantów narysowane ołówkiem na papierze. W przypadku nowego SANTA FE zespół projektowy skupił się na uzyskaniu spokojniejszego, bardziej wyrafinowanego języka formy. Podkreśla ona szeroką sylwetkę i siłę nowego stylu, który wyraża harmonię i wyrafinowanie.
  Szkic projektu nadwozia nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
  SangYup Lee, wiceprezes wykonawczy i naczelny szef Centru Projektowania Hyundai
  Zmodernizowaliśmy Nowego SANTA FE, oferując funkcje klasy premium i atrakcyjną estetykę, co z pewnością podnosi jego prestiż. Śmiałe linie rozciągające się na boki oraz od przodu do tyłu nadają SANTA FE twardy, ale wyrafinowany wygląd, którego oczekuje nabywca SUV-a. Ponadto dodaliśmy liczne rozwiązania i funkcje, aby stworzyć prawdziwie rodzinnego SUV-a, który przyjemnie się prowadzi.

  - SangYup Lee - Szef Hyundai Global Design Center w Hyundai Motor Company -

  Stylistyka

  Mocne, lecz wyrafinowane piękno.

  Większy, odważniejszy i bardziej charakterystyczny, Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid został przeprojektowany od podstaw. Połączenie wyglądu twardziela z eleganckim wyrafinowaniem, nowe zmiany w stylistyce wnętrza i na zewnątrz to wyjątkowa deklaracja przynależności do segmentu.
  Nowe w pełni diodowe reflektory oraz zderzak nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Wzorzec piękna.

  Nowe, w pełni diodowe reflektory są oferowane w standardzie. Towarzyszą im wyjątkowe światła do jazdy dziennej LED w kształcie litery T, które natychmiast przyciągają uwagę.
  Stylistyka pasa tylnego Nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Niewzruszona pewność siebie.

  Nowy wzór rozciągniętych w poziomie świateł tylnych połączonych czerwonym odblaskowym paskiem wizualnie uwydatnia szerokość nadwozia.

  Śmiałe i ciekawe kolory nadwozia.

  Wybór należy do Ciebie. Spersonalizuj swojego Nowego SANTA FE Plug-in Hybrid, wybierając jeden z 9 kolorów nadwozia inspirowanych naturą. Gamę uzupełniono o trzy nowe, stylowe kolory: Glacier White, Taiga Brown, Lagoon Blue.
  Dostępne kolory nadwozia nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in.

  Wnętrze

  Materiały klasy premium. Niebywała przestronność. Najlepsza technologia.

  Zajmij miejsce w przestronnym wnętrzu SANTA FE Plug-in Hybrid, a poczujesz to od razu: więcej miejsca, komfortu i wygody w porównaniu z poprzednim modelem. Poznaj nowy poziom luksusu dzięki wykończeniu każdego elementu z miękkimi w dotyku materiałami premium lub szlachetną skórą. Jako pierwszy model Hyundaia, SANTA FE Hybrid oferuje również opcjonalny pakiet Luxury, zapewniający jeszcze bardziej wyrafinowane doznania.
  Kokpit w luksusowym wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Płynąca konsola środkowa.

  Jedną z najbardziej charakterystycznych elementów zmodernizowanego wnętrza jest „płynąca” konsola środkowa, która elegancko i płynnie łączy się z pokrytą skórą deską rozdzielczą. Perfekcyjnie wykończona miękkimi materiałami konsola środkowa udostępnia w wiele zaawansowanych funkcji, co podkreśla poczucie klasy premium w kabinie.
  Konsola środkowa we wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Uchwyt na napoje z zamknięciem.

  W eleganckiej nowej konsoli środkowej umieszczono zasuwaną pokrywę, która pozwala zakryć drugi uchwyt na kubek i port USB, aby uzyskać bardziej schludny wygląd.
  Półka pod uniesioną konsolą środkową nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Półka pod konsolą.

  Półka umieszczona pod uniesioną konsolą środkową daje dużo łatwo dostępnego miejsca do przechowywania rzeczy osobistych.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. W pełni cyfrowy zestaw wskaźników 12,3” nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Dynamiczny cyfrowy zestaw wskaźników.

   Dopełnieniem luksusowego wnętrza jest nowy, w pełni cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 12,3 cala, który można w dużym stopniu dostosować do swoich upodobań.
  2. Optymalnie umieszczony szeroki ekran dotykowy 10,25” nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Ekran dotykowy 10,25".

   Wszystko, czego potrzebujesz na dużym ekranie. Optymalnie umieszczony szeroki ekran dotykowy o przekątnej 10,25 cala zapewnia doskonałą przejrzystość, łatwość obsługi i dublowanie funkcji smartfona.
  3. System shift-by-wire sterowany przyciskami nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   System shift-by-wire sterowany przyciskami.

   Za pomocą wygodnych przycisków na konsoli środkowej można wybrać jazdę do przodu, przełożenie neutralne, wsteczny lub parkowanie.