Więcej komfortu. Więcej technologii. Większe bezpieczeństwo.

Dzięki skupieniu na komforcie i funkcjonalności, SANTA FE Plug-in Hybrid jest liderem swojej klasy. Rozszerzony wybór inteligentnych technologii premium, takich jak nowy hybrydowy układ napędowy typu plug-in, pierwszorzędne funkcje bezpieczeństwa i najnowocześniejsze opcje łączności.

Osiągi

Hybrydowy układ napędowy.

Innowacyjny, w pełni równoległy napęd hybrydowy dostarcza łączną moc 265 KM dzięki współpracy 180-konnego silnika 1.6 T-GDi z silnikiem elektrycznym o mocy 66,9 kW. Pojemny akumulator 13,8 kWh pozwala włączać tryb w pełni elektryczny za naciśnięciem przycisku. Po rozładowaniu akumulatora samochód płynnie przełącza się na silnik benzynowy, dzięki czemu zawsze dojedziesz do celu, by na miejscu doładować akumulator.
Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
 1. Litowo-polimerowy akumulator 13,8 kWh nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Akumulator litowo-polimerowy.

  Akumulator litowo-polimerowy o pojemności 13,8 kWh ma doskonałą charakterystykę ładowania/rozładowania umożliwiając maksymalne wykorzystanie jazdy na samym prądzie i przechowywanie energii.
 2. Ilustracja przedstawiająca silnik elektryczny nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

  Mocny silnik elektryczny.

  Ciesz się elektryczna dynamiką. Wydajny silnik elektryczny elektryczny ma moc 66,9 kW i mnóstwo momentu obrotowego. Zapewnia świetne przyspieszenie od samego startu.
 3. 7-miejscowy SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid – ujęcie z profilu.

  Platforma oszczędzająca miejsce.

  Dzięki nowej platformie pakiet akumulatorów umieszczono pod przednimi siedzeniami – co przekłada się na wzrost wydajności bez wpływu na przestronność kabiny i wielkość bagażnika.

  Przepływ energii.

  Zależnie od warunków jazdy nowy SANTA FE Plug-in Hybrid niezauważalnie przełącza napęd między silnikiem benzynowym i elektrycznym. Układ rekuperacji ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Energia zmagazynowana w akumulatorze może zasilać silnik elektryczny podczas przyspieszania, jazdy pod górę lub z małą prędkością. Złożony przepływ energii pokazano na poniższych ilustracjach.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Ilustracja przedstawiająca przyspieszenie silnika elektrycznego nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Ruszanie / mała prędkość.

   Podczas ruszania lub jazdy z małą prędkością energia elektryczna zgromadzona w akumulatorze zasila silnik elektryczny, który odpowiada za napędzanie pojazdu.
  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Silnik elektryczny i spalinowy działające równocześnie w nowym kompaktowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Przyspieszanie / jazda pod górę.

   Podczas gwałtownego przyspieszania lub jazdy pod górę, silnik elektryczny i silnik benzynowy pracują równolegle, aby zmaksymalizować osiągi i zminimalizować zużycie paliwa.
  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid korzystający z silnika benzynowego lub elektrycznego.

   Stała prędkość.

   Podczas jazdy ze stałą prędkością moc jest dostarczana przez silnik benzynowy lub silnik elektryczny, w zależności od tego, który jest najbardziej energooszczędny w danej sytuacji.
  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Układ rekuperacji nowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid ładuje akumulator.

   Zwalnianie / zjazd w dół.

   Podczas zwalniania (np. przy hamowaniu lub podczas jazdy w dół) silnik elektryczny działa jak generator i zamienia energię kinetyczną na energię elektryczną, która jest następnie magazynowana w akumulatorze.
  1. 1
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Układ rekuperacji nowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid ładuje akumulator.

   Hamowanie odzyskowe.

   Układ rekuperacji ładuje akumulator wykorzystując silnik elektryczny do hamowania. Podczas zwalniania lub jazdy w dół generowana energia jest magazynowana w akumulatorze.
  1. 1

  Napęd 4WD i selektor trybu terenowego.

  Śnieg czy piach? Sport czy Eco? Ty wybierasz. Możesz z łatwością wybierać tryb jazdy zależnie od warunków – i nastroju! Wybierz tryb Sport, aby uzyskać najlepsze osiągi dzięki zmienionej charakterystyce reakcji na gaz, zmiany biegów i wspomagania kierownicy. Tryb Eco zapewnia maksymalną oszczędność paliwa dzięki zmodyfikowanemu przyspieszeniu, punktom zmiany biegów i wydajności klimatyzacji. W trybie Comfort samochód zapewnia zrównoważone osiągi i oszczędność paliwa.
  Selektor trybu terenowego nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
  Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
  1. Ilustracja trybu terenowego Snow w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Tryb Snow.

   Optymalizuje sterowanie, minimalizując poślizg kół na śliskiej i zaśnieżonej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

  2. Ilustracja trybu terenowego Sand w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Tryb Sand.

   Optymalizuje płynny start i wydajność na piaszczystej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

  3. Ilustracja trybu terenowego Mud w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Tryb Mud.

   Optymalizuje wydajność na błotnistej nawierzchni, poprzez dostosowanie momentu obrotowego silnika, wzorca zmiany biegów, kontroli trakcji i rozdziału momentu obrotowego napędu na wszystkie koła.

   Układ napędu na wszystkie koła HTRAC™.

   Zła pogoda? Kręta droga? Żaden problem. Nowy SANTA FE jest dostępny z bardzo sprawnym układem napędu na wszystkie koła, zapewniającym optymalne prowadzenie i zachowanie w zakrętach – śliskie ulice miejskie i wyboiste dróżki wiejskie nie stanowią już wyzwania.
   Zawieszenie MacPhersona nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

   Zaawansowane zawieszenie.

   Zawieszenie MacPhersona zapewnia lepszą stabilność i właściwości jezdne. Tylne zawieszenie wielowahaczowe zapewnia komfort jazdy i zajmuje mniej miejsca.

   Ładowanie

   Wiele wygodnych sposobów ładowania.

   Dzięki innowacyjnej technologii układu napędowego ładowanie Nowego SANTA FE Plug-in Hybrid może być szybkie i wygodne. Do wyboru jest kilka opcji instalacji w domu oraz stale rosnąca liczba publicznych stacji ładowania. Po podłączeniu do gniazdka elektrycznego w domu można za pomocą aplikacji Bluelink® zdalnie zaplanować ładowanie, np. w godzinach niskiego obciążenia sieci, gdy opłaty za prąd są niższe.
   Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
   1. Domowa ładowarka ścienna lub stacja ładowania AC dla nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

    Domowa ładowarka ścienna / Stacja ładowania AC.

    W zależności od gniazdka elektrycznego w domu lub rodzaju publicznej stacji ładowania, do której masz dostęp, dostępne są różne możliwości ładowania, np. domowa ładowarka ścienne (wall box) lub stacja ładowania AC.

   2. Przewód ładowania nowego 7-osobowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
    1

    Przewód ICCB do zwykłego gniazdka elektrycznego.

    Można również podłączyć samochód do zwykłego gniazdka ściennego za pomocą przewodu ICCB. SANTA FE Plug-in Hybrid jest wyposażony w ładowarkę pokładową o mocy 7,2 kW, która zamienia prąd zmienny z gniazda ściennego na prąd stały do ładowania akumulatorów w pojeździe.

   3. Przewód ładowania AC nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
    1

    Przewód ładowania dla stacji ładowania AC.

    Przewód ładowania umożliwia podłączenie SANTA FE Plug-in Hybrid do publicznej stacji ładowania AC. Może być również używany do podłączenia do ściennego punktu ładowania w domu.

    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. Mężczyzna korzystający z zaawansowanego systemu sterowania akumulatorem nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

     Programowane ładowanie

     Zaawansowany system sterowania akumulatorem Nowego SANTA FE Plug-in Hybrid daje ci pełną kontrolę nad tym, kiedy i jak chcesz ładować samochód. Wybierz harmonogram ładowania najlepiej dopasowany do Twojego budżetu i planu dnia.
    1. 1
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. Ustawienia ładowania poza godzinami szczytu w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

     Rezerwacja czasu ładowania

     Oszczędność po kilku dotknięciach ekranu. Użyj funkcji planowania ładowania, aby zaprogramować czas rozpoczęcia i zakończenia ładowania w celu maksymalnego wykorzystania niższych stawek za energię elektrycznej w godzinach nocnych i pełnego naładowania akumulatora na rano.
    1. 1
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. Ustawienia limitów ładowania nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in.

     Limit ładowania

     Ustaw limit ładowania – na przykład 50% – i skorzystaj ze stacji szybkiego ładowania w mieście, aby dojechać do domu, a następnie całkowicie naładuj akumulatory w domu, gdy śpisz, aby skorzystać z niskich stawek za energię elektryczną w nocy.
    1. 1

    Znajdź stację ładowania i miejsce parkingowe!

    Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid oferuje wszystko, czego potrzeba, aby cieszyć się mobilnością elektryczną w najlepszym wydaniu. Bezpłatna subskrypcja usług LIVE daje dostęp do aktualnych informacji o stacjach ładowania, a także o dostępności miejsc parkingowych oraz lokalizacji salonów Hyundai. Ponadto pozwala w czasie rzeczywistym przeglądać informacje o ruchu drogowym, fotoradarach, użytecznych miejscach (POI) oraz pogodzie.

    Łączność

    Najnowocześniejsza łączność w drodze.

    Oczywiście nowy SANTA FE Plug-in Hybrid jest również wyposażony we wszystkie najnowsze technologie, takie jak bezprzewodowe dublowanie smartfona i najnowocześniejsze funkcje łączności, takie jak usługi Bluelink® Connected Car. Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Pięcioletnia, bezpłatna subskrypcja usług Hyundai LIVE oferowana z systemem nawigacji 10,25”.
    Ulepszona ładowarka bezprzewodowa nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

    Ładowanie bezprzewodowe.

    Ulepszona ładowarka bezprzewodowa jest jeszcze skuteczniejsza, umożliwiając szybkie i łatwe ładowanie smartfona bez plątaniny kabli.
    Apple Car Play i Android Auto na ekranie nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
    2

    Apple Car Play i Android Auto.

    Teraz możesz korzystać z funkcji smartfona na dużym 8-calowym ekranie dotykowym bez użycia kabla, dzięki bezprzewodowej wersji Apple CarPlay™ i Android Auto™.
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: odblokowanie samochodu

     Zdalne blokowanie i odblokowanie drzwi.

     Zdarza Ci się zapomnieć o zamknięciu samochodu? Nowy Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid da Ci znać, wysyłając powiadomienie na telefon. Po wprowadzeniu kodu PIN można zablokować lub odblokować zamki przyciskiem w aplikacji
    1. 1
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: wysłanie celu podróży do samochodu

     Cel podróży wysyłany do samochodu.

     Jeśli Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid jest wyposażony w nawigację, to możesz użyć aplikacji Bluelink, aby wyszukać cel podróży, gdy jesteś poza samochodem. Bluelink zsynchronizuje dane z nawigacją w samochodzie. Możesz wsiadać i od razu ruszać w drogę.
    1. 1
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: znajdowanie zaparkowanego samochodu

     Znajdź mój samochód.

     Nie pamiętasz, gdzie zaparkowałeś? Wystarczy otworzyć aplikację Bluelink, aby zobaczyć aktualne położenie swojego samochodu – w dowolnym miejscu na świecie.
    1. 1
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: powiadomienie o próbie włamania

     Powiadomienie o włączeniu alarmu.

     Bluelink stale pilnuje Twojego samochodu. Jeśli włamywacz zdoła otworzyć drzwi Twojego samochodu, aplikacja wyśle powiadomienie na smartfon.
    1. 1
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: informacje o kondycji pojazdu

     Informacje o kondycji pojazdu.

     W każdej chwili możesz z aplikacji Bluelink przeprowadzić zdalną diagnostykę samochodu. Raport o pojeździe zawiera takie informacje, jak: ciśnienie w oponach, lampka ostrzegawcza awarii, poduszka powietrzna, układ hamulcowy i inne.
    1. 1
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. zrzut ekranu z aplikacji Bluelink na iPhonie: status pojazdu

     Status samochodu.

     Martwisz się, czy wystarczy paliwa? Użyj aplikacji. W dowolnym momencie skorzystaj ze zdalnego dostępu do informacji o pojeździe, np. zasięg, otwarte/zamknięte lub zablokowane/odblokowane drzwi, otwarte/zamknięte szyby lub bagażnik.
    1. 1

    Usługi łączności Bluelink®

    Steruj funkcjami samochodu za pomocą smartfona lub poleceń głosowych. Bluelink® zapewnia bezproblemową łączność i inteligentne funkcje, dzięki którym jazda jest jeszcze wygodniejsza.

    Wygoda

    Inteligentny komfort i wygoda.

    Ciesz się najwyższym komfortem i wygodą dzięki bardzo wszechstronnemu systemowi siedzeń i praktycznym rozwiązaniom, takim jak inteligentne elektryczne otwieranie bagażnika i funkcja bezpiecznego otwierania bagażnika. Ty, Twoja rodzina i przyjaciele docenicie zwiększoną przestrzeń na nogi w drugim i trzecim rzędzie, jeszcze większą pojemność bagażnika i mnóstwo sprytnych schowków optymalnie rozmieszczonych w całym wnętrzu.
    Siedzenia we wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.
    Dziecko regulujące zagłówek we wnętrzu nowego 7-miejscowego SUV-a Hyundai SANTA FE Hybrid.

    Wygodne i składane fotele.

    Wybierasz się w dłuższą podróż? Możesz swobodnie przesuwać i składać siedzenia w drugim rzędzie (podział 40/20/40), aby z łatwością dostosować wnętrze do liczby pasażerów i ilości bagażu. Za naciśnięciem jednego przycisku siedzenia drugiego rzędu unoszą się i przesuwają, by ułatwić dostanie się do ostatniego rzędu. Ciesz się komfortem pierwszej klasy dla 7 pasażerów oraz olbrzymią przestrzenią ładunkową.
    Zdjęcie wyświetlacza head up w nowym SUV-ie SANTA FE Plug-in Hybrid.

    Wyświetlacz HUD.

    Wyświetlacz przezierny head-up pomaga zachować bezpieczeństwo, pokazując ważne informacje, takie jak prędkość, wskazówki nawigacji i ostrzeżenia bezpośrednio na przedniej szybie.

    System muzyczny klasy premium KRELL.

    System audio firmy KRELL zapewnia niezrównaną jakość dźwięku. 10 najwyższej klasy głośników zestawionych z wysokiej jakości 12-kanałowym wzmacniaczem o mocy 589 watów zadowoli gusta każdego miłośnika muzyki. KRELL Automotive to marka wysokiej jakości samochodowych podzespołów audio stworzona przez KRELL, wiodącą firmę audio high-end z siedzibą w USA.
    System muzyczny klasy premium firmy KRELL w nowym 7-osobowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

    Bezpieczeństwo

    Bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich.

    Najnowocześniejsze, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy Hyundai SmartSense, takie jak Asystent jazdy autostradowej czy Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem, sprawiają że Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium. Dostępny jest również nowy Asystent automatycznego parkowania, który zaparkuje samochód za Ciebie.
    Kliknij, aby odtworzyć Kliknij, aby odtworzyć Wróć do początku
    1. Asystent automatycznego parkowania (RSPA) w nowym 7-miejscowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.

     Asystent automatycznego parkowania (RSPA).

     Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid potrafi samodzielnie zaparkować lub wyjechać z miejsca parkingowego. System może zaparkować tyłem na wyznaczonym miejscu parkingowym po naciśnięciu jednego przycisku.
    2. Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem (PCA-R) w nowym 7-miejscowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in.

     Asystent unikania kolizji przy parkowaniu tyłem (PCA-R).

     Ta nowa funkcja wykorzystuje tylne i boczne czujniki radarowe do wykrywania przeszkód podczas cofania, ostrzega przed zagrożeniem, a w razie potrzeby automatycznie hamuje w celu uniknięcia kolizji.
    3. Nowy 7-miejscowy SUV Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid jadący autostradą – ujęcie z przodu.

     Asystent jazdy autostradowej (HDA).

     Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid jest pierwszym modelem wyposażonym w Asystenta jazdy autostradowej (HDA). Funkcja ta jest połączeniem asystenta podążania na pasie ruchu i inteligentnego tempomatu. Wykorzystuje czujniki i dane z nawigacji, aby zapewnić bezpieczną jazdę, automatycznie dostosowując prędkość w określonych warunkach. Kierowca może włączyć HDA jednym naciśnięciem przycisku na kierownicy.

     Ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich.

     Nowy SANTA FE Plug-in Hybrid został zaprojektowany, aby kompleksowo chronić kierowcę i pasażerów. Oprócz sześciu poduszek powietrznych: dwie przednie poduszki powietrzne, dwie boczne poduszki powietrzne – dzięki całkowicie nowej platformie samochodowej Hyundaia osiągnięto znaczną poprawę bezpieczeństwa podczas kolizji. Samochód lepiej amortyzuje uderzenie w przypadku kolizji, jednocześnie minimalizując deformację przestrzeni pasażerskiej.
     Lokalizacja sześciu poduszek powietrznych w nowym 7-miejscowym SUV-ie Hyundai SANTA FE Plug-in Hybrid.